Van Schaften Trucks Import Export

Телефони
Локација
Холандија, Schiedam
Polderweg 74, Schiedam, The Netherlands
Последни понуди
Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 444.000KM - камион влекач
 9
23 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
444 000 km
4x2
449 hp
Корисна носивост: 11 515 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 20976

DAF XF 105.410 SUPER SPACECAB - камион влекач
 9
9 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
1 358 000 km
4x2
408 hp
Корисна носивост: 10 956 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 20975

DAF CF 75.360 6X2 OPEN BOX MANUAL GEARBOX - камион со платформа
 9
21 500 EUR
Нето цена

Камион со платформа

2012
700 000 km
6x2
360 hp
Корисна носивост: 17 675 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација BZZF23

Scania R 500 V8 8X2/4 CHASSIS MANUAL GEARBOX RETARDER 713.000KM - камион со кабинска шасија
 9
19 900 EUR
Нето цена

Камион со кабинска шасија

2007
713 000 km
8x2
500 hp
Корисна носивост: 22 645 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација BSRB88

Mercedes-Benz ACTROS 2445 6X2 PTO EURO 6 - камион влекач
 10
19 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
859 250 km
6x2
449 hp
Корисна носивост: 14 920 kg
Бруто тежина: 23 300 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 20958

Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 472.000KM - камион влекач
 9
23 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
472 000 km
4x2
449 hp
Корисна носивост: 11 515 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 20954

DAF XF 105.410 ADR SPACECAB - камион влекач
 10
8 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
956 000 km
4x2
408 hp
Корисна носивост: 12 970 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 20952

Logset Log loader - градежна машина
 12
69 500 EUR
Нето цена

Градежна машина

2011
8 064 km
13 790 ч
Нето тежина: 7 030 kg
190 hp

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 20951

Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 588.000KM - камион влекач
 9
23 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
588 000 km
4x2
449 hp
Корисна носивост: 11 515 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 20949

DAF XF 105.410 ADR SPACECAB - камион влекач
 10
8 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
1 010 250 km
4x2
408 hp
Корисна носивост: 11 780 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 20948

Прикажи ги сите понуди (219)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Van Schaften Trucks Import Export
Вашата порака е испратена.