UnikTruck A/S од Данска, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

UnikTruck A/S

Активности
Лизинг, Изнајмување, Испорака, Царинење, Поправка и услуга
Локација
Данска, Odder
Jernaldervej 100, 8300 Odder
Германија
Dessauer Strasse 11, 20457 Hamburg
Шведска
Box 119, 201 21 Malmö
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:17:33
Лица за контакт
Michael Bleher Managing Director DE
Deutsch, Dansk, English, Norsk, Svenska
Björn Fritzell Managing Director SE
Deutsch, Dansk, English, Español, Français, Italiano, Norsk, Svenska
Michael Laursen CEO
Deutsch, Dansk, English, Français, Norsk, Svenska

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
5.0
Осврти: 3
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Hyster H9.00XM-6 - Дизел вилушкар: слика 1
Hyster H9.00XM-6 - Дизел вилушкар: слика 2
Hyster H9.00XM-6 - Дизел вилушкар: слика 3
Hyster H9.00XM-6 - Дизел вилушкар: слика 4
Прашајте за цена
2017дизел2782 чВисина на кревање: 4650 mmКапцитет на кревање: 9000 kg
Данска, Odder
Kalmar DCF80-6 - Дизел вилушкар: слика 1
Kalmar DCF80-6 - Дизел вилушкар: слика 2
Kalmar DCF80-6 - Дизел вилушкар: слика 3
Kalmar DCF80-6 - Дизел вилушкар: слика 4
Прашајте за цена
2014дизел5411 чВисина на кревање: 3000 mmКапцитет на кревање: 8000 kg
Данска, Odder
Novatech SH45 - Додаток за Пристанишна опрема: слика 1
Novatech SH45 - Додаток за Пристанишна опрема: слика 2
Прашајте за цена
Ново2023
Данска, Odder
Kalmar DCG90-6L - Дизел вилушкар: слика 1
Kalmar DCG90-6L - Дизел вилушкар: слика 2
Kalmar DCG90-6L - Дизел вилушкар: слика 3
Kalmar DCG90-6L - Дизел вилушкар: слика 4
Kalmar DCG90-6L - Дизел вилушкар: слика 5
Прашајте за цена
2016дизелВисина на кревање: 5250 mmКапцитет на кревање: 9000 kg
Данска, Odder
Последни понуди
Kalmar KALMAR ECG55-6 - Електричен вилушкар: слика 1
Kalmar KALMAR ECG55-6 - Електричен вилушкар: слика 2
Kalmar KALMAR ECG55-6 - Електричен вилушкар: слика 3
Kalmar KALMAR ECG55-6 - Електричен вилушкар: слика 4
Електро

Kalmar KALMAR ECG55-6

Електричен вилушкар
2014електро484 чВисина на кревање: 3520 mmКапцитет на кревање: 5500 kg
Данска, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Објавено: 10денБрој на оглас 19733
Прашајте за цена
2014електро484 чВисина на кревање: 3520 mmКапцитет на кревање: 5500 kg
Данска, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Контактирајте го продавачот
Timars OHA-20-45FT - Додаток за Опрема за ракување со материјали: слика 1
Timars OHA-20-45FT - Додаток за Опрема за ракување со материјали: слика 2
Timars OHA-20-45FT - Додаток за Опрема за ракување со материјали: слика 3
Timars OHA-20-45FT - Додаток за Опрема за ракување со материјали: слика 4

Timars OHA-20-45FT

Додаток за Опрема за ракување со материјали
2017
Данска, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Објавено: 10денБрој на оглас 2926
Прашајте за цена
2017
Данска, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Контактирајте го продавачот
Kalmar ECF90-6 - Електричен вилушкар: слика 1
Kalmar ECF90-6 - Електричен вилушкар: слика 2
Електро

Kalmar ECF90-6

Електричен вилушкар
2011електро12000 чВисина на кревање: 4000 mmКапцитет на кревање: 9000 kg
Данска, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Објавено: 10денБрој на оглас 1984
Прашајте за цена
2011електро12000 чВисина на кревање: 4000 mmКапцитет на кревање: 9000 kg
Данска, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Контактирајте го продавачот
Timars OHA-20-45FT - Додаток за Опрема за ракување со материјали: слика 1
Timars OHA-20-45FT - Додаток за Опрема за ракување со материјали: слика 2
Timars OHA-20-45FT - Додаток за Опрема за ракување со материјали: слика 3
Timars OHA-20-45FT - Додаток за Опрема за ракување со материјали: слика 4

Timars OHA-20-45FT

Додаток за Опрема за ракување со материјали
2017
Данска, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Објавено: 11денБрој на оглас 3279
Прашајте за цена
2017
Данска, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Контактирајте го продавачот
SMV KONECRANES SL20-1200 - Дизел вилушкар: слика 1
SMV KONECRANES SL20-1200 - Дизел вилушкар: слика 2
SMV KONECRANES SL20-1200 - Дизел вилушкар: слика 3
SMV KONECRANES SL20-1200 - Дизел вилушкар: слика 4

SMV KONECRANES SL20-1200

Дизел вилушкар
2012дизел6500 чВисина на кревање: 4000 mmКапцитет на кревање: 20000 kg
Данска, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Објавено: 18денБрој на оглас 3274
Прашајте за цена
2012дизел6500 чВисина на кревање: 4000 mmКапцитет на кревање: 20000 kg
Данска, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Контактирајте го продавачот
Kalmar DCG160-12 - Дизел вилушкар: слика 1
Kalmar DCG160-12 - Дизел вилушкар: слика 2
Kalmar DCG160-12 - Дизел вилушкар: слика 3
Kalmar DCG160-12 - Дизел вилушкар: слика 4

Kalmar DCG160-12

Дизел вилушкар
2020дизел1959 чВисина на кревање: 5500 mmКапцитет на кревање: 16000 kg
Данска, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Објавено: 20денБрој на оглас 3255
Прашајте за цена
2020дизел1959 чВисина на кревање: 5500 mmКапцитет на кревање: 16000 kg
Данска, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(297)
t1 test dealer - UnikTruck A/S
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.