Transimpex GmbH

Веб-страница
www.a1-truck.com
Работно време
08:00-18:00 Пон - Пет
09:00-13:00 Саб
Локација
Германија, Bakum
Germany, 49456 Bakum, Hansatal 7
Лица за контакт
Patrick und Manuel Kleene
Български, Deutsch, English, Nederlands
Последни понуди
Krone SD, Tautliner, Liftachse, Staplertaschen - полуприколка со церада
 15
4 700 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2011
3-оски
Корисна носивост: 38 999 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 60507

Volvo FH 420, Baustoff, 6x4, Fassi F215 AS 22, - камион со страна на спуштање
 15
62 800 EUR
Нето цена

Камион со страна на спуштање

2013
289 489 km
6x4
428 hp
Бруто тежина: 29 500 kg

Онлајн: 1ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 333551

Scania R 380 Kipphydraulik, Motor leckt Diesel !! - камион влекач
 15
8 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2006
814 968 km
4x2
381 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 33362

Schmitz Cargobull Tandem Wechselfahrgestell, oben gekuppelt - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 15
7 400 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

2014
2-оски
Корисна носивост: 14 740 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 33360

Krone 20 x WK 7,45, Textil, Zurrösen, Code XL, Doppels - заменски сандак/ кутија
 15
3 980 EUR
Нето цена

Заменски сандак/ кутија

2011
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 760 kg

Онлајн: 1ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 33401

Feldbinder EUT 34,3, 34.000 Liter, Vogelsang Pumpe, Gülle - полуприколка цистерна
 14
128 000 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

2001
3-оски
Корисна носивост: 35 999 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 3ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 604371

Krone ZZW 18, tandem, 1 Achse defekt - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 15
1 800 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

2015
2-оски
Корисна носивост: 14 690 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 60442

Renders Absetzanhänger, RACRA 10-10 G, - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 15
2 700 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

1995
2-оски
Корисна носивост: 13 300 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 33425

Krone ZZW 18 Midi, langer HUB 1000mm - 1350mm - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 15
2 900 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

2012
2-оски
Корисна носивост: 14 670 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 60453

Kögel 5x Stahlmulde 24m³ Hardox, Liftachse NEU - кипер полуприколка
 15
23 800 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

2019
3-оски
Корисна носивост: 29 742 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 3ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 33326

Прикажи ги сите понуди (347)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Transimpex GmbH
Вашата порака е испратена.