TRANSGRUAS

Телефони
Веб-страница
www.transgruas.com
Работно време
08:30-13:30 Пон - Пет
Локација
Шпанија, Barcelona
Crta. C-17 Km 17 (Pol.Ind. El Batzacs) 08185 Lliçà de Vall, Spain
Последни понуди
Cranab TZ12.2R - кран монтиран на камион
 4
Прашајте за цена

Кран монтиран на камион за камион

Ново
2020

Онлајн: 1ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација TG-TZ12.2R

Fassi F32A.0.23 - кран монтиран на камион
 6
Прашајте за цена

Кран монтиран на камион за камион

2020

Онлајн: 5ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација C-190849-2

Marrel AL 22 S58 - систем на подигачка кука/ скипер утоварувач
 8
Прашајте за цена

Систем на подигачка кука/ скипер утоварувач

2020

Онлајн: 10ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација G-200043

Fassi F65B.0.23 ONE - кран монтиран на камион
 2
Прашајте за цена

Кран монтиран на камион за камион

2020

Онлајн: 12ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација G-200103

Fassi F600AXP.26 - кран монтиран на камион
 4
Прашајте за цена

Кран монтиран на камион за камион

2004

Онлајн: 12ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација S-200260

Fassi F40B.0.24 e-active - кран монтиран на камион
 3
Прашајте за цена

Кран монтиран на камион за камион

2020

Онлајн: 15ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација G-200105

Cranab FC8 T1800 - кран монтиран на камион
 2
Прашајте за цена

Кран монтиран на камион за камион

Ново
2020

Онлајн: 16ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација TG-FC8

Transgruas  - заменски сандак со рамна платформа
 2
Прашајте за цена

Заменски сандак со рамна платформа

1999

Онлајн: 17ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација TG-CPLAT

Fassi F175A.0.24 active - кран монтиран на камион
 4
Прашајте за цена

Кран монтиран на камион за камион

2020

Онлајн: 17ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација G-200046

Palfinger PK 20002 - кран монтиран на камион
 4
Прашајте за цена

Кран монтиран на камион за камион

2009

Онлајн: 17ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација S-200221

Прикажи ги сите понуди (384)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до TRANSGRUAS
Вашата порака е испратена.