Trailerpartner A/S

Телефони
Веб-страница
www.trailerpartner.com
Локација
Данска, Aabenraa
Egelund A33, DK-6200 Aabenraa , Denmark
Последни понуди
Faymonville 1+3 tiefbett - полуприколка за низок утовар
173 000 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

2017
4-оски
Корисна носивост: 55 000 kg
Бруто тежина: 78 000 kg

Онлајн: 26ден

Trailerpartner A/S

9

Данска, Aabenraa

Goldhofer Tieflader mit rampen - полуприколка за низок утовар
 2
11 900 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

1992
3-оски
Корисна носивост: 27 000 kg
Бруто тежина: 37 500 kg

Онлајн: 26ден

Trailerpartner A/S

9

Данска, Aabenraa

Faymonville Tieflader 760 mm ladehöhe - полуприколка за низок утовар
 3
37 900 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

2014
4-оски
Корисна носивост: 38 000 kg
Бруто тежина: 50 000 kg

Онлајн: 26ден

Trailerpartner A/S

9

Данска, Aabenraa

Schmitz Cargobull alu. mulde 50 m3 Getreide - кипер полуприколка
 3
34 900 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

2019
3-оски
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 29ден

Trailerpartner A/S

9

Данска, Aabenraa

Faymonville tiefbett /teleskob - полуприколка за низок утовар
 2
61 300 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

2008
3-оски
Корисна носивост: 34 000 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 1мес 2ден

Trailerpartner A/S

9

Данска, Aabenraa

Faymonville tieflader teleskob 760 mm ladehöhe - полуприколка за низок утовар
 1
29 900 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

2014
4-оски
Корисна носивост: 38 000 kg
Бруто тежина: 50 000 kg

Онлајн: 1мес 2ден

Trailerpartner A/S

9

Данска, Aabenraa

Goldhofer Tiebett 300 mm - полуприколка за низок утовар
 2
43 900 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

2003
3-оски
Корисна носивост: 35 000 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 1мес 2ден

Trailerpartner A/S

9

Данска, Aabenraa

Faymonville Megamax forstmachinen tiefbett - полуприколка за низок утовар
 7
103 900 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

2014
3-оски
Корисна носивост: 35 000 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 1мес 9ден

Trailerpartner A/S

9

Данска, Aabenraa

Faymonville Tiefbett ausziehbar - полуприколка за низок утовар
 2
Прашајте за цена

Полуприколка за низок утовар

Ново
2020
2-оски
Корисна носивост: 26 000 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1мес 9ден

Trailerpartner A/S

9

Данска, Aabenraa

Goldhofer teleskob 28 m - полуприколка со рамна платформа
 1
18 900 EUR
Нето цена

Полуприколка со рамна платформа

1995
3-оски
Корисна носивост: 32 000 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 2мес 4ден

Trailerpartner A/S

9

Данска, Aabenraa

Прикажи ги сите понуди (118)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Trailerpartner A/S
Вашата порака е испратена.