TOFFS MACHINERY TRADING од Кина, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

TOFFS MACHINERY TRADING

Телефони
Локација
Кина, Shanghai
Room 466, No.1, Wufuli, Qinhuai District,Nanjing
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:18:31

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Најдобри понуди
Howo - Камион влекач: слика 1
Howo - Камион влекач: слика 2
Howo - Камион влекач: слика 3
Howo - Камион влекач: слика 4
Howo - Камион влекач: слика 5

12 000EUR

Евро 3365 hp
Кина
Контактирајте го продавачот
Caterpillar 420F - Ровокопач: слика 1
Caterpillar 420F - Ровокопач: слика 2
Caterpillar 420F - Ровокопач: слика 3
Caterpillar 420F - Ровокопач: слика 4
Caterpillar 420F - Ровокопач: слика 5
Ask for info
Кина
Контактирајте го продавачот
XCMG XS263 - Ваљак за пат: слика 1
XCMG XS263 - Ваљак за пат: слика 2
XCMG XS263 - Ваљак за пат: слика 3
XCMG XS263 - Ваљак за пат: слика 4
XCMG XS263 - Ваљак за пат: слика 5

25 848EUR

187 hp
Кина
Контактирајте го продавачот
Howo 6X4 - Камион влекач: слика 1
Howo 6X4 - Камион влекач: слика 2
Howo 6X4 - Камион влекач: слика 3
Howo 6X4 - Камион влекач: слика 4
Howo 6X4 - Камион влекач: слика 5

11 539EUR

Евро 3365 hp
Кина
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
XCMG LW600KV - Натоварувач на тркала: слика 1
XCMG LW600KV - Натоварувач на тркала: слика 2
XCMG LW600KV - Натоварувач на тркала: слика 3
XCMG LW600KV - Натоварувач на тркала: слика 4
XCMG LW600KV - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Натоварувач на тркала XCMG LW600KV

238 hp
Кина
Објавено: 9ден

24 740EUR

 • ≈ 1 521 898 MKD
 • ≈ 26 773 USD
238 hp
Кина
Контактирајте го продавачот
Howo 371 - Камион влекач: слика 1
Howo 371 - Камион влекач: слика 2
Howo 371 - Камион влекач: слика 3
Howo 371 - Камион влекач: слика 4
Howo 371 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Камион влекач Howo 371

Евро 3365 hpБруто тежина: 8800 kg
Кина
Објавено: 9ден

11 077EUR

 • ≈ 681 409 MKD
 • ≈ 11 987 USD
Евро 3365 hpБруто тежина: 8800 kg
Кина
Контактирајте го продавачот
Sany SY155C - Багер гасеничар: слика 1
Sany SY155C - Багер гасеничар: слика 2
Sany SY155C - Багер гасеничар: слика 3
Sany SY155C - Багер гасеничар: слика 4
Sany SY155C - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Багер гасеничар Sany SY155C

97 hp
Кина
Објавено: 23ден

20 309EUR

 • ≈ 1 249 322 MKD
 • ≈ 21 978 USD
97 hp
Кина
Контактирајте го продавачот
Sany SY155C - Багер гасеничар: слика 1
Sany SY155C - Багер гасеничар: слика 2
Sany SY155C - Багер гасеничар: слика 3
Sany SY155C - Багер гасеничар: слика 4
Sany SY155C - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Багер гасеничар Sany SY155C

97 hp
Кина
Објавено: 23ден

21 232EUR

 • ≈ 1 306 101 MKD
 • ≈ 22 977 USD
97 hp
Кина
Контактирајте го продавачот
CAT 320D - Багер гасеничар: слика 1
CAT 320D - Багер гасеничар: слика 2
CAT 320D - Багер гасеничар: слика 3
CAT 320D - Багер гасеничар: слика 4
CAT 320D - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Багер гасеничар CAT 320D

138 hp
Кина
Објавено: 23ден

26 771EUR

 • ≈ 1 646 836 MKD
 • ≈ 28 971 USD
138 hp
Кина
Контактирајте го продавачот
Sany SY155 - Багер гасеничар: слика 1
Sany SY155 - Багер гасеничар: слика 2
Sany SY155 - Багер гасеничар: слика 3
Sany SY155 - Багер гасеничар: слика 4
Sany SY155 - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Багер гасеничар Sany SY155

97 hp
Кина
Објавено: 23ден

21 693EUR

 • ≈ 1 334 460 MKD
 • ≈ 23 476 USD
97 hp
Кина
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(492)
t1 test dealer - TOFFS MACHINERY TRADING
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.