TEKNAMOTOR Sp. z o.o.
Повеќе од 4 години со Truck1
Галерија

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Телефони
Веб-страница
www.teknamotor.pl
Локација
Полска, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
ul. Swietokrzyska 2a
27-400 Ostrowiec Swietokrzyski
Лица за контакт
Marek
Deutsch, English, Русский
Последни понуди
TEKNAMOTOR Skorpion 250EB - брусилка за трупци
 6
Прашајте за цена

Брусилка за трупци

Ново
2020
Нето тежина: 1 280 kg
29 hp

Онлајн: 11мес 23ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 500 RB - кршач на дрва
 12
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
2020
Нето тежина: 3 700 kg

Онлајн: 11мес 23ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 250 SDT - кршач на дрва
 5
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
2020
Нето тежина: 1 770 kg
73 hp

Онлајн: 11мес 23ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 350 RB - кршач на дрва
 6
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
2020
Нето тежина: 3 400 kg

Онлајн: 11мес 23ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 250R/90 - кршач на дрва
 6
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
2020
Нето тежина: 1 450 kg

Онлајн: 11мес 23ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 250R/90 - кршач на дрва
 13
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
2020
Нето тежина: 1 200 kg

Онлајн: 11мес 23ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 350 RBP - кршач на дрва
 7
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
2020
Нето тежина: 2 200 kg

Онлајн: 11мес 23ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 350 SDB - кршач на дрва
 9
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
2020
Нето тежина: 2 470 kg
73 hp

Онлајн: 11мес 23ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 160 R - кршач на дрва
 12
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
2020
Нето тежина: 640 kg

Онлајн: 11мес 23ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpon 160 R/90 - кршач на дрва
 12
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
2020
Нето тежина: 750 kg

Онлајн: 11мес 23ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

Прикажи ги сите понуди (20)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до TEKNAMOTOR Sp. z o.o.
Вашата порака е испратена.