SYCARR S.R.L.

Телефони
Веб-страница
www.sycarr.it
Локација
Италија, Vignola MO
Via per Spilamberto, 1381 41058 Vignola MO, Italy
Лица за контакт
Francesco Migliori
English, Español, Italiano
Elisabetta Migliori
English, Español, Français, Italiano
Последни понуди
 Ausa C 150 H X4 (NUOVO) - вилушкар за груб терен
 5
36 800 EUR

Вилушкар за груб терен

2019
Дизел
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 11ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15655/3572353

 Still RX 60-30 L (500 ore lavoro) - преден вилушкар со четири тркала
 1
28 650 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2013
Електро
Висина на кревање: 5 080 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 11ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 14899/3572355

 Daewoo D 70-S2 - вилушкар
 3
20 600 EUR

Вилушкар

2005
Дизел
Висина на кревање: 4 560 mm
Капцитет на кревање: 7 000 kg

Онлајн: 11ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 13567/3572354

 Ausa T 144 H PLUS TAURULIFT (NUOVO) - вилушкар за груб терен
 1
39 100 EUR

Вилушкар за груб терен

2019
Дизел
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 1 350 kg

Онлајн: 11ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15656/3507357

 Linde H 50 D-01 - вилушкар
31 650 EUR

Вилушкар

2010
Дизел
Висина на кревање: 4 400 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 11ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15723/3572351

 Linde E 14-01-386 - преден вилушкар со три тркала
 1
12 550 EUR

Преден вилушкар со три тркала

2012
Електро
Висина на кревање: 4 150 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 11ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15707/3572356

 Linde H 80 D-353-03 - вилушкар
 1
35 450 EUR

Вилушкар

2004
Дизел
Висина на кревање: 3 950 mm
Капцитет на кревање: 8 000 kg

Онлајн: 11ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15595/3572352

 Linde E 16 H-386-01 - преден вилушкар со три тркала
 1
7 500 EUR

Преден вилушкар со три тркала

2012
Електро
Висина на кревање: 3 250 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 22ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15228/3566380

 Linde E 30 L-01 (5000 ore lavoro) - преден вилушкар со четири тркала
 1
14 400 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2013
Електро
Висина на кревање: 4 050 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 22ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15726/3559900

 Linde E 25 L-01 387 (senza batteria) - преден вилушкар со четири тркала
 1
10 350 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2011
Електро
Висина на кревање: 3 250 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 22ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15152/3118550

Прикажи ги сите понуди (245)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до SYCARR S.R.L.
Вашата порака е испратена.