Smeets & Zonen NV

Веб-страница
www.smz.be
Локација
Белгија, Peer
Kanaal Noord 1157, BE-3960 Bree, Belgium
Последни понуди
Robuste Kaiser Oplegger mega - полуприколка со церада
 11
3 200 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2007
Корисна носивост: 27 440 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 13час 25мин

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30005252

DAF 85 CF 410 SpaceCab intarder - камион влекач
 13
22 300 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
633 887 km
4x2
410 hp
Корисна носивост: 11 564 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30004746

Verem Oplegger 12.7+ 2m50 extendable - полуприколка за низок утовар
 13
Прашајте за цена

Полуприколка за низок утовар

2014
Корисна носивост: 21 000 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 1ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30005285

Mercedes-Benz Actros 3343 Steel/manual/lames + cabine extra! - камион влекач
 13
24 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2002
415 689 km
6x4
430 hp
Корисна носивост: 15 675 kg
Бруто тежина: 25 000 kg

Онлајн: 1ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30005015

DAF XF 460 Spacecab/full spoilers - камион влекач
 12
17 250 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
785 987 km
4x2
460 hp
Корисна носивост: 10 927 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30005106

Renault T 440 Dti Chassis Gd(16) - камион влекач
 13
18 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
700 000 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 560 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30004314

Renault Mascott 130 benne/tipper - кипер
 13
4 700 EUR
Нето цена

Кипер

2008
195 144 km
4x2
Корисна носивост: 580 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30005085

Mercedes-Benz SK 2636 V10 PAS de 2628 - кипер
 13
24 700 EUR
Нето цена

Кипер

1985
293 184 km
6x6

Онлајн: 1ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30005239

Scania R 440 Retarder/hydraulic E5 Ad blue 608"km - камион влекач
 13
15 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
608 321 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 318 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30005170

Mercedes-Benz Actros 1846 hydraulic retarder - камион влекач
 12
20 350 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
568 855 km
4x2
460 hp
Корисна носивост: 12 265 kg
Бруто тежина: 19 250 kg

Онлајн: 1ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30005279

Прикажи ги сите понуди (634)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Smeets & Zonen NV
Вашата порака е испратена.