SİNANLI TANKER - TRAILER

Телефони
Веб-страница
www.sinanlitanker.com.tr
Работно време
08:00-18:00 Пон - Пет
08:00-14:00 Саб
Локација
Турција, Konya
Buyukkayacik O.S.B mh., 416 sk, No4/1, Konya, Turkey
Последни понуди
SINAN TANKER-TREYLER Aluminium, fuel tanker- Бензовоз Алюминьевый - полуприколка цистерна
 18
Прашајте за цена

Полуприколка цистерна за транспорт на гориво

Ново
2020
3-оски

Онлајн: 28ден

SİNANLI TANKER - TRAILER

Турција, Konya

Refrigerators Ref Auto Refrigerators Ref Auto [ Copy ] - камион ладилник
 8
Прашајте за цена

Камион ладилник

Ново
2020

Онлајн: 28ден

SİNANLI TANKER - TRAILER

Турција, Konya

SINAN TANKER-TREYLER BİTUM TANKER (SINAN) - полуприколка цистерна
 9
Прашајте за цена

Полуприколка цистерна за транспорт на битумен

Ново
2020
3-оски

Онлајн: 28ден

SİNANLI TANKER - TRAILER

Турција, Konya

SINAN TANKER TRAILER SILO BULK CEMENT TANKER TRAILER - полуприколка цистерна
 19
Прашајте за цена

Полуприколка цистерна за транспорт на цемент

Ново
2020
3-оски
Волумен на резервоар: 34 000 L

Онлајн: 28ден

SİNANLI TANKER - TRAILER

Турција, Konya

MERCEDES-BENZ ADR Fuel Tanker - Полуприцеп Цистерна Бензовоз - عربات الصهريج لنقل الوقود [ Copy ] - камион цистерна
 20
Прашајте за цена

Камион цистерна за транспорт на гориво

Ново
2020

Онлајн: 28ден

SİNANLI TANKER - TRAILER

Турција, Konya

Fuel Tanker Semitrailer / TANKAUFLIEGER / عربات الصهريج لنقل الوقود ومواد التشحي [ Copy ] - полуприколка цистерна
 10
Прашајте за цена

Полуприколка цистерна за транспорт на гориво

Ново
2020

Онлајн: 28ден

SİNANLI TANKER - TRAILER

Турција, Buyukkayacik O.S.B mh., 416 sk, No4/1, Konya, Turkey

SINAN FOOD TRUCK-TRAILERS KITCHEN AND FOOD TRAILERS - FOOD TRUCKS [ Copy ] - приколка за продажба на добра
 2
Прашајте за цена

Приколка за продажба на добра

Ново
2020

Онлајн: 28ден

SİNANLI TANKER - TRAILER

Турција, Buyukkayacik O.S.B mh., 416 sk, No4/1, Konya, Turkey

SINAN TANKER-TREYLER Flat Bed - Special Tipper Platform [ Copy ] - полуприколка со рамна платформа
 10
Прашајте за цена

Полуприколка со рамна платформа за транспорт на дрва

Ново
2020
4-оски

Онлајн: 28ден

SİNANLI TANKER - TRAILER

Турција, KONYA

SINAN TANKER-TREYLER LPG Tanker- Газовоз Автоцистерна- صهريج نقل الغاز LPG [ Copy ] - полуприколка цистерна
 8
Прашајте за цена

Полуприколка цистерна за транспорт на гас/LPG

Ново
2020
3-оски

Онлајн: 28ден

SİNANLI TANKER - TRAILER

Турција, KONYA

SINAN TANKER-TREYLER Ammonia Tanker - Аммиаковоз Автоцистерна - صهريج نقل الأمونيوم [ Copy ] - полуприколка цистерна
 13
Прашајте за цена

Полуприколка цистерна за транспорт на хемикалии

Ново
2020
3-оски

Онлајн: 28ден

SİNANLI TANKER - TRAILER

Турција, Konya

Прикажи ги сите понуди (21)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до SİNANLI TANKER - TRAILER
Вашата порака е испратена.