SEMINGA, UAB

 Лизинг
 Изнајмување
 Испорака
 Царинење
 Поправка и услуга
Телефони
Веб-страница
http://www.krautuvas.lt
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Литванија, Vilnius
Bukciu Str.8, 04127 Vilnius, Lithuania
Лица за контакт
Jolanta Gabrėnienė
English, Lietuvių, Русский
Последни понуди
Toyota 9507 - 02-8FG20  - вилушкар
 5
7 900 EUR

Вилушкар

2007
Бензин
7 744 ч
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 20ден

SEMINGA, UAB

Литванија, Litauen

Идентификација 9507

Sumitomo 9505 - 03FL15PAXII2ID  - вилушкар
 5
8 250 EUR

Вилушкар

2015
ТНГ
3 341 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 20ден

SEMINGA, UAB

Литванија, Litauen

Идентификација 9505

Mitsubishi 9502 - FGE25T-F17D  - вилушкар
 3
8 950 EUR

Вилушкар

2011
6 579 ч
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 20ден

SEMINGA, UAB

Литванија, Litauen

Идентификација 9502

Heli 9566 - CPYD35  - вилушкар
 3
10 500 EUR

Вилушкар

2013
ТНГ
614 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 20ден

SEMINGA, UAB

Литванија, Litauen

Mitsubishi 9500 - KFDE25T-KF18D  - вилушкар
 3
14 500 EUR

Вилушкар

2018
Дизел
236 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 20ден

SEMINGA, UAB

Литванија, Litauen

Идентификација 9500

Komatsu 9318 - FG15T  - вилушкар
 5
5 500 EUR

Вилушкар

2007
ТНГ
7 908 ч
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 20ден

SEMINGA, UAB

Литванија, Litauen

Идентификација 9318

BT SPE 125 L  - сложувач
 5
4 400 EUR

Сложувач

2013
Електро
4 215 ч
Висина на кревање: 3 750 mm
Капцитет на кревање: 1 250 kg

Онлајн: 20ден

SEMINGA, UAB

Литванија, Litauen

Идентификација 9547

Sumitomo 9515 - 11FD25PAXI92D  - вилушкар
 3
13 200 EUR

Вилушкар

2015
Дизел
1 064 ч
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 20ден

SEMINGA, UAB

Литванија, Litauen

Идентификација 9515

TCM 9446 - FHGE25T  - вилушкар
 5
7 800 EUR

Вилушкар

2009
ТНГ
6 659 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 20ден

SEMINGA, UAB

Литванија, Litauen

Идентификација 9446

TCM 9499 - FGE25T4  - вилушкар
 4
8 200 EUR

Вилушкар

2011
Бензин
2 477 ч
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 20ден

SEMINGA, UAB

Литванија, Litauen

Идентификација 9499

Прикажи ги сите понуди (29)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до SEMINGA, UAB
Вашата порака е испратена.