Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Hamburg од Германија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Hamburg

Активности
Лизинг
Телефони
Веб-страница на компанијата
Локација
Германија, 22113 Hamburg
Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Погледнете мапа
Работно време
08:00-17:00Пон - Пет
Локално време на дилерот:05:32

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
4 Повеќе од 4 години со Truck1
S Scania овластен дилер
4.3
Осврти: 36
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
KRONE SD Schiebeplane Mega Liftachse TOP - Полуприколка со церада: слика 1
KRONE SD Schiebeplane Mega Liftachse TOP - Полуприколка со церада: слика 2
KRONE SD Schiebeplane Mega Liftachse TOP - Полуприколка со церада: слика 3
KRONE SD Schiebeplane Mega Liftachse TOP - Полуприколка со церада: слика 4
KRONE SD Schiebeplane Mega Liftachse TOP - Полуприколка со церада: слика 5
3-оскиКорисна носивост: 32300 kgБруто тежина: 39000 kg
Германија, 22113 Hamburg
SCANIA S 450 A4x2NA - Камион влекач: слика 1
SCANIA S 450 A4x2NA - Камион влекач: слика 2
SCANIA S 450 A4x2NA - Камион влекач: слика 3
SCANIA S 450 A4x2NA - Камион влекач: слика 4
SCANIA S 450 A4x2NA - Камион влекач: слика 5

56 950,42EUR

2020611336 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, 22113 Hamburg
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 1
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 2
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 3
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 4
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 5

55 950,42EUR

2020407479 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, 22113 Hamburg
SCANIA S 450 A4x2NA - Камион влекач: слика 1
SCANIA S 450 A4x2NA - Камион влекач: слика 2
SCANIA S 450 A4x2NA - Камион влекач: слика 3
SCANIA S 450 A4x2NA - Камион влекач: слика 4
SCANIA S 450 A4x2NA - Камион влекач: слика 5

55 850,42EUR

2020637675 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, 22113 Hamburg
Последни понуди
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 1
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 2
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 3
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 4
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

SCANIA R 450 A4x2EB

Камион влекач
2020412641 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 4денБрој на оглас UVH240347

55 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 445 044 MKD
 • ≈ 59 943 USD
2020412641 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 1
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 2
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 3
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 4
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

SCANIA R 450 A4x2EB

Камион влекач
2020509309 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 4денБрој на оглас UVH240374

52 450,42EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 232 425,31 MKD
 • ≈ 56 243,70 USD
2020509309 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
SCANIA R 450 A4x2NA - Euro 1.999,00 inkl. R&W - Камион влекач: слика 1
SCANIA R 450 A4x2NA - Euro 1.999,00 inkl. R&W - Камион влекач: слика 2
SCANIA R 450 A4x2NA - Euro 1.999,00 inkl. R&W - Камион влекач: слика 3
SCANIA R 450 A4x2NA - Euro 1.999,00 inkl. R&W - Камион влекач: слика 4
SCANIA R 450 A4x2NA - Euro 1.999,00 inkl. R&W - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

SCANIA R 450 A4x2NA - Euro 1.999,00 inkl. R&W

Камион влекач
202367453 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 4денБрој на оглас UVH240223

106 950,42EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 6 591 189,46 MKD
 • ≈ 114 685,69 USD
202367453 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
SCANIA R 500 A4x2NA - Камион влекач: слика 1
SCANIA R 500 A4x2NA - Камион влекач: слика 2
SCANIA R 500 A4x2NA - Камион влекач: слика 3
SCANIA R 500 A4x2NA - Камион влекач: слика 4
SCANIA R 500 A4x2NA - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

SCANIA R 500 A4x2NA

Камион влекач
2023106172 km4x2Евро 6500 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 4денБрој на оглас UVH240290

100 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 6 162 870 MKD
 • ≈ 107 233 USD
2023106172 km4x2Евро 6500 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
SCANIA R 450 A4x2NA erst 42.000KM !! Hydraulik - Камион влекач: слика 1
SCANIA R 450 A4x2NA erst 42.000KM !! Hydraulik - Камион влекач: слика 2
SCANIA R 450 A4x2NA erst 42.000KM !! Hydraulik - Камион влекач: слика 3
SCANIA R 450 A4x2NA erst 42.000KM !! Hydraulik - Камион влекач: слика 4
SCANIA R 450 A4x2NA erst 42.000KM !! Hydraulik - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

SCANIA R 450 A4x2NA erst 42.000KM !! Hydraulik

Камион влекач
202341684 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 6денБрој на оглас UVH240305

103 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 6 403 221 MKD
 • ≈ 111 415 USD
202341684 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 1
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 2
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 3
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 4
SCANIA R 450 A4x2EB - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

SCANIA R 450 A4x2EB

Камион влекач
2020519979 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 6денБрој на оглас UVH240339

51 950,42EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 201 610,96 MKD
 • ≈ 55 707,54 USD
2020519979 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Andreas-Meyer-Str. 31, 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(44)
t1 test dealer - Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Hamburg
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.