Scania Truck Center Benelux
Доверлив
7
Повеќе од 7 години со Truck1
S
Scania овластен дилер

Scania Truck Center Benelux

Веб-страница
http://www.scaniatruckcenterbenelux.nl
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Холандија, Wijchen
Bijsterhuizen 5010 6604 LZ, Wijchen The Netherlands
Лица за контакт
Pascal Kersten
Deutsch, English, Nederlands
Lars Niels
Deutsch, English, Nederlands
Последни понуди
Scania R 450 A6X2/4NB | FULL AIR | NAVIGATION | DIFF - камион влекач
 19
82 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
187 798 km
6x2
450 hp
Корисна носивост: 17 342 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 2час 48мин

Scania Truck Center Benelux

7 S

Холандија, Wijchen

Идентификација 12508

Scania R 450 A4X2NB | EX SCANIA RENTAL | SCR | DIFF | NAVI | FULL AIR | - камион влекач
 17
76 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
57 851 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 10 891 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 4ден

Scania Truck Center Benelux

7 S

Холандија, Wijchen

Идентификација 12525

Scania R 450 A4X2NB | EX SCANIA RENTAL | SCR | DIFF | NAVI | FULL AIR | - камион влекач
 17
68 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
221 946 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 10 944 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 4ден

Scania Truck Center Benelux

7 S

Холандија, Wijchen

Идентификација 12499

Scania S500 A4X2NB | S-CABIN | FULL AIR | STAND ALONE AIRCO | DIFF - камион влекач
 17
89 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2019
215 511 km
4x2
500 hp
Корисна носивост: 10 606 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 4ден

Scania Truck Center Benelux

7 S

Холандија, Wijchen

Идентификација 12526

Scania S450 A4X2NB | S-CABIN | FULL AIR | DIFF | NAVIGATION - камион влекач
 18
79 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
181 858 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 10 837 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 4ден

Scania Truck Center Benelux

7 S

Холандија, Wijchen

Идентификација 12510

Scania G 410 LA4X2MNA | SCR | ADR FL | RETARDER - камион влекач
 17
21 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
590 416 km
4x2
410 hp

Онлајн: 4ден

Scania Truck Center Benelux

7 S

Холандија, Wijchen

Идентификација 12381

Scania R440 LA4X2MNA | EURO6 | RETARDER | FRIDGE - камион влекач
 17
19 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
820 106 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 10 476 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 4ден

Scania Truck Center Benelux

7 S

Холандија, Wijchen

Идентификација 12317

Scania R 450 A4X2NB | EX SCANIA RENTAL | SCR | DIFF | NAVI | FULL AIR | - камион влекач
 17
74 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
193 062 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 10 944 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 4ден

Scania Truck Center Benelux

7 S

Холандија, Wijchen

Идентификација 12511

Scania R 450 A4X2NA | RETARDER | PTO | NAVIGATION - камион влекач
 16
71 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
277 655 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 10 626 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 4ден

Scania Truck Center Benelux

7 S

Холандија, Wijchen

Идентификација 12601

Scania S 500 A4X2NB | S-CABIN | FULL AIR - камион влекач
 16
92 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2019
87 017 km
4x2
500 hp
Корисна носивост: 10 606 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 5ден

Scania Truck Center Benelux

7 S

Холандија, Wijchen

Идентификација 12509

Прикажи ги сите понуди (261)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Scania Truck Center Benelux
Вашата порака е испратена.