Saxtorps Trading AB

 Изнајмување
Телефони
Веб-страница
https://www.saxtorp.com
Работно време
07:30-16:30 Пон - Пет
Локација
Шведска, Landskrona
Lamellgatan 10, 261 35 Landskrona
Лица за контакт
Jim Hurtig
English, Svenska
Последни понуди
 Vögele 1303-3 - друга машина
 1
Прашајте за цена

Друга машина

2014

Онлајн: 15час 1мин

Saxtorps Trading AB

Шведска, Landskrona

 Vögele 1303-2 - друга машина
 1
Прашајте за цена

Друга машина

2013

Онлајн: 15час 1мин

Saxtorps Trading AB

Шведска, Landskrona

 Hamm HD10VV - ваљак за пат
 12
Прашајте за цена

Ваљак за пат

2012
657 ч

Онлајн: 11ден

Saxtorps Trading AB

Шведска, Landskrona, Sweden

Идентификација 238320

 Dynapac CA182D - компактор
 14
Прашајте за цена

Компактор

2005
4 185 ч

Онлајн: 14ден

Saxtorps Trading AB

Шведска, Landskrona, Sweden

Идентификација 238328

 Volvo L110G - утоварувач со тркала
 18
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2012
7 855 ч

Онлајн: 17ден

Saxtorps Trading AB

Шведска, Landskrona, Sweden

Идентификација 116820

 Dynapac CA302D - компактор
 13
Прашајте за цена

Компактор

2005
2 400 ч

Онлајн: 17ден

Saxtorps Trading AB

Шведска, Landskrona

Идентификација 238258

 Hamm HD8VV - ваљак за пат
 13
Прашајте за цена

Ваљак за пат

2019
105 ч

Онлајн: 21ден

Saxtorps Trading AB

Шведска, Landskrona, Sweden

Идентификација 238321

 Dynapac CA141D - компактор
 13
Прашајте за цена

Компактор

2005
950 ч

Онлајн: 23ден

Saxtorps Trading AB

Шведска, Landskrona, Sweden

Идентификација 238319

 Dynapac CA152D - компактор
 16
Прашајте за цена

Компактор

2008
2 087 ч

Онлајн: 30ден

Saxtorps Trading AB

Шведска, Landskrona, Sweden

Идентификација 238314

 Dynapac CC102 - ваљак за пат
 11
Прашајте за цена

Ваљак за пат

2001
4 304 ч

Онлајн: 1мес 7ден

Saxtorps Trading AB

Шведска, Landskrona, Sweden

Идентификација 238237

Прикажи ги сите понуди (49)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Saxtorps Trading AB
Вашата порака е испратена.