Sarwary Omnibushandel KG
Доверлив
Повеќе од 5 години со Truck1
Галерија

Sarwary Omnibushandel KG

Веб-страница
www.sarwary.de
Локација
Германија, Hamburg
Billbrookdeich 203, 22113 Hamburg, Germany
Лица за контакт
Damian Sawarani
English
Последни понуди
Setra S 416 HDH/51 Sitze /Travego/ 417 HDH/EURO 5  - патнички вагон автобус
 18
89 900 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2011
582 208 km
Број на седишта: 51

Онлајн: 1ден

Sarwary Omnibushandel KG

Германија, Hamburg

Идентификација 5

Setra 317 UL-GT/Klima/6 Gang/65 Sitz/Tüv:12.2020/Euro3  - приградски автобус
 20
13 900 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2002
923 271 km
Број на седишта: 65

Онлајн: 1ден

Sarwary Omnibushandel KG

Германија, Hamburg

Идентификација 16

Volvo Sideral Sunsungegui/EURO5/ Klima /37 SS/ TV/ WC/  - патнички вагон автобус
 20
35 900 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2008
435 269 km
Број на седишта: 37

Онлајн: 2ден

Sarwary Omnibushandel KG

Германија, Hamburg

Идентификација 20

Setra 417 GT HD/ 59 Sitze/ WC/417 HDH/416 HDH/ EURO 5/  - патнички вагон автобус
 20
79 900 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2012
728 316 km
Број на седишта: 59

Онлајн: 3ден

Sarwary Omnibushandel KG

Германија, Hamburg

Идентификација 13

VDL Berkhof DAF/Axial 70/EURO 5 Adblue/51 Sitze/Klima/WC/TV  - патнички вагон автобус
 20
18 900 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2004
481 421 km
Број на седишта: 51

Онлајн: 4ден

Sarwary Omnibushandel KG

Германија, Hamburg

Идентификација 1

Mercedes-Benz O 550 Integro/6 Gang/Klima/EURO 5/ Intouro/  - градски автобус
 20
27 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

2008
730 487 km
Број на седишта: 48

Онлајн: 4ден

Sarwary Omnibushandel KG

Германија, Hamburg

Идентификација 11.

Setra S 417 HDH/56 Sitze /Travego/416 HDH/415/TV/WC  - патнички вагон автобус
 20
59 900 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2007
1 100 159 km
Број на седишта: 56

Онлајн: 7ден

Sarwary Omnibushandel KG

Германија, Hamburg

Идентификација 7

Temsa MD 9/ EURO 5/ Klima/ 41 Sitze/ 205410 KM/Tourino  - патнички вагон автобус
 20
39 900 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2012
205 410 km
Број на седишта: 41

Онлајн: 8ден

Sarwary Omnibushandel KG

Германија, Hamburg

Идентификација 8

MAN Aura beulas 18.360 Cygnus/51 Sitze/Klima/TV/Lift  - патнички вагон автобус
 20
26 900 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2008
596 858 km
Број на седишта: 51

Онлајн: 9ден

Sarwary Omnibushandel KG

Германија, Hamburg

Идентификација 18

Setra 417 GT HD/55 Sitze/EURO 5/Klima/WC/416 HDH/Lift/  - патнички вагон автобус
 20
55 900 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2010
776 403 km
Број на седишта: 55

Онлајн: 10ден

Sarwary Omnibushandel KG

Германија, Hamburg

Идентификација 21

Прикажи ги сите понуди (24)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Sarwary Omnibushandel KG
Вашата порака е испратена.