Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

Веб-страница
https://www.rbauction.com/
Локација
Холандија
Mark S. Clarkelaan 21,
Haven M 530, Port of Moerdijk
4761 RK Zevenbergen
Netherlands
Последни понуди
CATERPILLAR 345DL ME - багер гасеничар
 6
Аукција

Багер гасеничар

2011
24 602 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

IDROMECCANICA ITALIANA XTP 1300 - хидрауличен чекан
 6
Аукција

Хидрауличен чекан

Ново
2020

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

DEMAG AC40-1 32 Ton - кран за сите терени
 7
Аукција

Кран за сите терени

1999

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

RAMMER G90 - хидрауличен чекан
 4
Аукција

Хидрауличен чекан

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

SCANIA P380LB 4x2 - автотранспортен камион
 13
Аукција

Автотранспортен камион

2008
917 869 km

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

KAESER S/A - компресор за воздух
 10
Аукција

Компресор за воздух

2006
1 169 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

IVECO STRALIS 450 4x2 - камион влекач
 7
Аукција

Камион влекач

2012
767 944 km

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

HITACHI ZX140W-3 - багер на тркала
 7
Аукција

Багер на тркала

2012
10 421 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

  - хидрауличен чекан
 3
Аукција

Хидрауличен чекан

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

ATLAS COPCO XAS47 - компресор за воздух
 9
Аукција

Компресор за воздух

2007
2 728 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

Прикажи ги сите понуди (1 077)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands
Вашата порака е испратена.