Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

Телефони
Веб-страница
https://www.rbauction.com/
Локација
Италија
Viale Canada snc angolo SP 10R 29012 Caorso (PC), Italy
Последни понуди
NEW HOLLAND TD95D - трактор со тркала
 5
Аукција

Трактор со тркала

2006
4 976 ч

Онлајн: 12ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

KOMATSU PC210NLC-8 - багер гасеничар
 9
Аукција

Багер гасеничар

2013

Онлајн: 12ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

KUBOTA M7060D - трактор со тркала
 3
Аукција

Трактор со тркала

2015
1 604 ч

Онлајн: 12ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

SAME SOLARIS 55DT - трактор со тркала
 4
Аукција

Трактор со тркала

Ново
2019
5 ч

Онлајн: 12ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

KOMATSU PC27MR-2 - мини багер
 5
Аукција

Мини багер

2009
6 659 ч

Онлајн: 12ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

TOYOTA 42-6 FGF18 1800 Kg - вилушкар
 4
Аукција

Вилушкар

1997
4 035 ч

Онлајн: 12ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

CATERPILLAR 323DLN - багер гасеничар
 3
Аукција

Багер гасеничар

2006
9 910 ч

Онлајн: 12ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

FERABOLI 265HT EXTREME Round - балирка за тркалезни бали
 5
Аукција

Балирка за тркалезни бали

2005

Онлајн: 12ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

SAME DORADO 90.4 Classic - трактор со тркала
 3
Аукција

Трактор со тркала

2019

Онлајн: 12ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

SAME KRIPTON F98N - трактор со гасеници
 5
Аукција

Трактор со гасеници

2003
4 300 ч

Онлајн: 12ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

Прикажи ги сите понуди (219)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso
Вашата порака е испратена.