Reuss Sonderfahrzeuge
За продавачотПогледнете мапаПонуди (5)

Reuss Sonderfahrzeuge

phone_iphoneТелефони+497631974...
location_onЛокацијаGermany, Neuenburg
Sandroggenstraße 7 79395 Neuenburg Germany
languageВеб-страницаhttps://www.sokfz-reuss.de/

Лица за контакт

Sebastian Reuss

Sebastian Reuss

Deutsch, English

+49 170-60...

Service und Beratung

Service und Beratung

Deutsch, English, Español, Français

Испратете порака до Reuss Sonderfahrzeuge


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Противпожарен камион Iveco Feuerwehr 4x4  3 Sperren Wassertank Autobomba
15
Противпожарен камион
Iveco Feuerwehr 4x4 3 Sperren Wassertank Autobomba
Reuss Sonderfahrzeuge
Германија
Година на производство: 1995
Километража: 26880 km
Излезна моќност: 218 hp
18 500  EUR
Онлајн: 2ден
Противпожарен камион Mercedes-Benz Feuerwehr 1222 4x4 TLF 2500l Autobomba
14
Противпожарен камион
Mercedes-Benz Feuerwehr 1222 4x4 TLF 2500l Autobomba
Reuss Sonderfahrzeuge
Германија
Година на производство: 1988
Километража: 24900 km
Излезна моќност: 216 hp
14 850  EUR
Онлајн: 2ден
Противпожарен камион MAN 25.502 Feuerwehr 6x6 GTLF 8000
15
Противпожарен камион
MAN 25.502 Feuerwehr 6x6 GTLF 8000
Reuss Sonderfahrzeuge
Германија
Година на производство: 1997
Километража: 19200 km
Излезна моќност: 500 hp
49 790  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Товарно комбе, противпожарен камион Mercedes-Benz Feuerwehr 308  T1 Bremer Oldtimer Camper 310
15
Товарно комбе, противпожарен камион
Mercedes-Benz Feuerwehr 308 T1 Bremer Oldtimer Camper 310
Reuss Sonderfahrzeuge
Германија
Година на производство: 1981
Километража: 16200 km
Гориво: бензин
Број на седишта: 4
Излезна моќност: 86 hp
Бруто тежина: 3500 kg
10 350  EUR
Онлајн: 1мес 28ден
Противпожарен камион GMC IHC International 1310 Firetruck Feuerwehr Oldi
15
Противпожарен камион
GMC IHC International 1310 Firetruck Feuerwehr Oldi
Reuss Sonderfahrzeuge
Германија
Година на производство: 1973
Километража: 31480 km
Излезна моќност: 193 hp
7 850  EUR
Онлајн: 4мес 8ден
Резултати пронајдени: 5
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.