VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks од Хрватска, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks

Активности
Лизинг, Испорака, Царинење, Сопствено производство, Поправка и услуга
Телефони
Веб-страница на компанијата
Локација
Хрватска, Zagreb
Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Погледнете мапа
Работно време
08:00-18:00Пон - Пет
Локално време на дилерот:05:29

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

2 Повеќе од 2 години со Truck1
R Renault Trucks овластен дилер
4.5
Осврти: 219
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Renault T460 6x2 BDF tarpaulin body - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 1
Renault T460 6x2 BDF tarpaulin body - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 2
Renault T460 6x2 BDF tarpaulin body - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 3
Renault T460 6x2 BDF tarpaulin body - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 4
Renault T460 6x2 BDF tarpaulin body - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 5
2014592752 km6x2Евро 6469 hpБруто тежина: 26000 kg
Хрватска, Zagreb
Volvo FH500 6x2 tandem jumbo 7.3+8.2m - Камион со церада: слика 1
Volvo FH500 6x2 tandem jumbo 7.3+8.2m - Камион со церада: слика 2
Volvo FH500 6x2 tandem jumbo 7.3+8.2m - Камион со церада: слика 3
Volvo FH500 6x2 tandem jumbo 7.3+8.2m - Камион со церада: слика 4
Volvo FH500 6x2 tandem jumbo 7.3+8.2m - Камион со церада: слика 5
2019571000 km6x2Евро 6510 hpБруто тежина: 25700 kg
Хрватска, Zagreb
Volvo FH460 4x2Tractor - Камион влекач: слика 1
Volvo FH460 4x2Tractor - Камион влекач: слика 2
Volvo FH460 4x2Tractor - Камион влекач: слика 3
Volvo FH460 4x2Tractor - Камион влекач: слика 4
Volvo FH460 4x2Tractor - Камион влекач: слика 5
2016736257 km4x2Евро 6469 hpБруто тежина: 18000 kg
Хрватска, Zagreb
Volvo FH540 4x2Tractor - Камион влекач: слика 1
Volvo FH540 4x2Tractor - Камион влекач: слика 2
Volvo FH540 4x2Tractor - Камион влекач: слика 3
Volvo FH540 4x2Tractor - Камион влекач: слика 4
Volvo FH540 4x2Tractor - Камион влекач: слика 5
2017651215 km4x2Евро 6551 hpБруто тежина: 18000 kg
Хрватска, Zagreb
Последни понуди
Renault T480 4x2Tractor - Камион влекач: слика 1
Renault T480 4x2Tractor - Камион влекач: слика 2
Renault T480 4x2Tractor - Камион влекач: слика 3
Renault T480 4x2Tractor - Камион влекач: слика 4
Renault T480 4x2Tractor - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Renault T480 4x2Tractor

Камион влекач
2021262420 km4x2Евро 6489 hpБруто тежина: 18000 kg
Хрватска, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Објавено: 12ден

59 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 691 559 MKD
 • ≈ 64 232 USD
2021262420 km4x2Евро 6489 hpБруто тежина: 18000 kg
Хрватска, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Контактирајте го продавачот
Renault Premium 430 6x2 tilt 7.4m + tail lift 2T - Камион со церада: слика 1
Renault Premium 430 6x2 tilt 7.4m + tail lift 2T - Камион со церада: слика 2
Renault Premium 430 6x2 tilt 7.4m + tail lift 2T - Камион со церада: слика 3
Renault Premium 430 6x2 tilt 7.4m + tail lift 2T - Камион со церада: слика 4
Renault Premium 430 6x2 tilt 7.4m + tail lift 2T - Камион со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Renault Premium 430 6x2 tilt 7.4m + tail lift 2T

Камион со церада
2012373942 km6x2Евро 5439 hpБруто тежина: 26000 kg
Хрватска, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Објавено: 12ден

25 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 596 183 MKD
 • ≈ 27 773 USD
2012373942 km6x2Евро 5439 hpБруто тежина: 26000 kg
Хрватска, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Контактирајте го продавачот
Renault T480 4x2Tractor - Камион влекач: слика 1
Renault T480 4x2Tractor - Камион влекач: слика 2
Renault T480 4x2Tractor - Камион влекач: слика 3
Renault T480 4x2Tractor - Камион влекач: слика 4
Renault T480 4x2Tractor - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Renault T480 4x2Tractor

Камион влекач
2021223583 km4x2Евро 6489 hpБруто тежина: 18000 kg
Хрватска, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Објавено: 12ден

59 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 691 559 MKD
 • ≈ 64 232 USD
2021223583 km4x2Евро 6489 hpБруто тежина: 18000 kg
Хрватска, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Контактирајте го продавачот
Renault T480 SC 6x2 Abrollkipper TOP CONDITION - Камион со кука за подигање, Камион со кран: слика 1
Renault T480 SC 6x2 Abrollkipper TOP CONDITION - Камион со кука за подигање, Камион со кран: слика 2
Renault T480 SC 6x2 Abrollkipper TOP CONDITION - Камион со кука за подигање, Камион со кран: слика 3
Renault T480 SC 6x2 Abrollkipper TOP CONDITION - Камион со кука за подигање, Камион со кран: слика 4
Renault T480 SC 6x2 Abrollkipper TOP CONDITION - Камион со кука за подигање, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Renault T480 SC 6x2 Abrollkipper TOP CONDITION

Камион со кука за подигање, Камион со кран
2014828906 km6x2Евро 6489 hpБруто тежина: 26000 kg
Хрватска, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Објавено: 12ден

27 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 719 440 MKD
 • ≈ 29 918 USD
2014828906 km6x2Евро 6489 hpБруто тежина: 26000 kg
Хрватска, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Контактирајте го продавачот
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega low-deck Retarder - Камион влекач: слика 1
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega low-deck Retarder - Камион влекач: слика 2
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega low-deck Retarder - Камион влекач: слика 3
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega low-deck Retarder - Камион влекач: слика 4
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega low-deck Retarder - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Renault T520 HSC 4x2Tractor mega low-deck Retarder

Камион влекач
2021318800 km4x2Евро 6530 hpБруто тежина: 18000 kg
Хрватска, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Објавено: 12ден

67 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 4 159 937 MKD
 • ≈ 72 382 USD
2021318800 km4x2Евро 6530 hpБруто тежина: 18000 kg
Хрватска, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Контактирајте го продавачот
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega low-deck Retarder - Камион влекач: слика 1
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega low-deck Retarder - Камион влекач: слика 2
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega low-deck Retarder - Камион влекач: слика 3
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega low-deck Retarder - Камион влекач: слика 4
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega low-deck Retarder - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Renault T520 HSC 4x2Tractor mega low-deck Retarder

Камион влекач
2020389417 km4x2Евро 6530 hpБруто тежина: 18000 kg
Хрватска, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Објавено: 12ден

57 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 543 650 MKD
 • ≈ 61 658 USD
2020389417 km4x2Евро 6530 hpБруто тежина: 18000 kg
Хрватска, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(22)
t1 test dealer - VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.