Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO
Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO
Доверлив
7
Повеќе од 7 години со Truck1
R
Renault Trucks овластен дилер
V
Volvo овластен дилер

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

Телефони
Веб-страница
www.renaultusedtrucks.com
Локација
Белгија, Olen
Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier Ceulebroeck
Geelseweg 48
2250 Olen

VOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van Ree
Adolphe Stocletlaan 204
2570 DUFFEL
Лица за контакт
Didier Ceulebroeck
English, Deutsch, Français
Jan Van Ree
English, Français, Nederlands
Последни понуди
Renault Trucks T - камион влекач
 7
25 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
466 525 km
4x2
460 hp

Онлајн: 4мес 15ден

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Белгија, Olen

Идентификација 31361

VOLVO FH540 - камион влекач
 5
43 500 EUR

Камион влекач

2016
509 000 km
6x2
540 hp

Онлајн: 5мес 3ден

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Белгија, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

Идентификација VTB 4501

Renault Trucks T - камион влекач
 11
27 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
510 000 km
4x2
460 hp

Онлајн: 5мес 11ден

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Белгија, Olen

Идентификација 30266

VOLVO FH500 - камион влекач
 5
50 500 EUR

Камион влекач

2016
312 400 km
6x2
500 hp

Онлајн: 5мес 17ден

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Белгија, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

Идентификација VTB 4551

VOLVO FH460 - камион влекач
 5
42 500 EUR

Камион влекач

2016
229 700 km
4x2
460 hp

Онлајн: 5мес 17ден

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Белгија, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

Идентификација VTB 4467

VOLVO FH460 - камион влекач
 5
72 000 EUR

Камион влекач

2018
57 300 km
4x2
460 hp

Онлајн: 5мес 27ден

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Белгија, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

Идентификација VTB 4548

VOLVO FH500 - камион влекач
 5
69 500 EUR

Камион влекач

2018
132 500 km
4x2
500 hp

Онлајн: 5мес 27ден

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Белгија, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

Идентификација VTB 4547

VOLVO FH460 - камион влекач
 5
67 500 EUR

Камион влекач

2018
92 200 km
4x2
460 hp

Онлајн: 5мес 27ден

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Белгија, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

Идентификација VTB 4546

VOLVO FH460 - камион влекач
 5
65 000 EUR

Камион влекач

2018
163 500 km
4x2
500 hp

Онлајн: 5мес 27ден

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Белгија, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

Идентификација VTB 4545

VOLVO FH460 HYDR - камион влекач
 6
43 500 EUR

Камион влекач

2016
263 800 km
4x2
460 hp

Онлајн: 7мес 19ден

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Белгија, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

Идентификација VTB 4527

Прикажи ги сите понуди (15)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO
Вашата порака е испратена.