Progetto Cervetti srl

Телефони
Веб-страница
www.cervettitractor.it
Локација
Италија, Grosseto
Via Zaffiro 1/3, 58100 Grosseto, Italy
Последни понуди
NEW HOLLAND T7-250 - трактор со тркала
 5
85 000 EUR

Трактор со тркала

Ново
2015
530 ч
Нето тежина: 7 790 kg
220 hp

Онлајн: 3ден

Progetto Cervetti srl

8

Италија, Grosseto

JOHN DEERE 6420 PREMIUM - трактор со тркала
 5
24 900 EUR

Трактор со тркала

2003
Нето тежина: 4 750 kg
120 hp

Онлајн: 3ден

Progetto Cervetti srl

8

Италија, Grosseto

Идентификација 06420V323455

 TF di FATTORI TF120 PBP-M - приколка со рамна платформа
 5
11 000 EUR

Приколка со рамна платформа

2016
2-оски

Онлајн: 3ден

Progetto Cervetti srl

8

Италија, Grosseto

Идентификација 102

NARDI DORA 400 - комбајнска семенска дупчалка
 3
6 500 EUR

Комбајнска семенска дупчалка

2007

Онлајн: 3ден

Progetto Cervetti srl

8

Италија, Grosseto

Идентификација SEM007

GASPARDO PI 500/32 FILE - комбајнска семенска дупчалка
 4
6 000 EUR

Комбајнска семенска дупчалка

2003

Онлајн: 17ден

Progetto Cervetti srl

8

Италија, Grosseto

Идентификација 220494

MASSEY FERGUSON 7718 DYNA 6 - трактор со тркала
 1
78 500 EUR

Трактор со тркала

2017
1 350 ч
Нето тежина: 5 800 kg
175 hp

Онлајн: 17ден

Progetto Cervetti srl

8

Италија, Grosseto

Идентификација GB165001

DONDI SDi35I + BR1175 - ситнач со дискови
 8
12 500 EUR

Ситнач со дискови

2008

Онлајн: 17ден

Progetto Cervetti srl

8

Италија, Grosseto

Идентификација 0549 + 0539

 MARZIA GIOVE - прецизна машина за сеење
 4
3 000 EUR

Прецизна машина за сеење

Онлајн: 17ден

Progetto Cervetti srl

8

Италија, Grosseto

Идентификација 42956

FENDT 818 VARIO TMS - трактор со тркала
 3
53 000 EUR

Трактор со тркала

2007
8 200 ч
Нето тежина: 12 500 kg
180 hp

Онлајн: 17ден

Progetto Cervetti srl

8

Италија, Grosseto

FIAT 100-90DT/15 - трактор со тркала
 5
15 900 EUR

Трактор со тркала

8 317 ч
Нето тежина: 4 670 kg

Онлајн: 24ден

Progetto Cervetti srl

8

Италија, Grosseto

Идентификација 341174

Прикажи ги сите понуди (58)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Progetto Cervetti srl
Вашата порака е испратена.