Pfeifer Heavy Machinery BV

Веб-страница
www.pfeifermachinery.com
Локација
Холандија, Groenlo
Den Sliem 35, 7141 JE Groenlo, The Netherlands
Последни понуди
Genie S65XC Valid inspection, *Guarantee! Diesel, 4x4 Dr  - телескопска платформа
 14
Прашајте за цена

Телескопска платформа

2020
293 ч

Онлајн: 1час 27мин

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80533

Snorkel S3219E Valid inspection, *Guarantee! Electric, 7,8  - кревач ножица
 14
Прашајте за цена

Кревач ножица

2015
1 033 ч

Онлајн: 1час 27мин

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80633

Spierings SK1265-AT6 Valid inspection, *Guarantee! ,12x6x10  - кулски кран
 18
Прашајте за цена

Кулски кран

2011
130 000 km

Онлајн: 1час 27мин

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80427

Haulotte COMPACT 8 Electric, 8.2m Working Height, Non Marki  - кревач ножица
 13
Прашајте за цена

Кревач ножица

2007
3 239 ч

Онлајн: 1час 27мин

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80632

Atlas Copco Highlight H5+ Valid inspection, *Guarantee! Max Bo  - друга машина
 13
Прашајте за цена

Друга машина

2018

Онлајн: 1час 27мин

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80628

Genie S45/4WD Valid inspection, *Guarantee! Diesel, 4x4  - телескопска платформа
 14
Прашајте за цена

Телескопска платформа

2019
418 ч

Онлајн: 3ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80447

Atlas Copco HILIGHT - H5+ SV2 Valid inspection, *Guarantee! Ma  - кула за рефлектори
 8
Прашајте за цена

Кула за рефлектори

2018
803 ч

Онлајн: 3ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80623

Manitou MRT2550 PRIVILEGE PLUS Valid inspection, *Guarante  - телескопски ракувач
 18
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2019
Дизел
812 ч
Висина на кревање: 24 700 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 3ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80472

Atlas Copco QAS 20 S5 Valid inspection, *Guarantee! Diesel, 20  - генераторска поставка
 13
Прашајте за цена

Генераторска поставка

2020
152 ч
22 hp

Онлајн: 3ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80545

Haulotte COMPACT 8 Electric, 8.2m Working Height, Non Marki  - кревач ножица
 13
3 450 EUR

Кревач ножица

2007

Онлајн: 3ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 10337

Прикажи ги сите понуди (601)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Pfeifer Heavy Machinery BV
Вашата порака е испратена.