Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb од Германија, тековни реклами
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас
Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

Рејтинг
4.5 Осврти: 29
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Германија, Delbrück
Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Последни понуди
 Nissan Gabelstapler F04D40HQ - дизел вилушкар
 14
12 800 EUR
Цена без ДДВ

Дизел вилушкар

2002
Дизел
7 628 ч
Висина на кревање: 3 300 mm

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

12

Германија, Delbrück

Број на оглас 12053

 SCHMITZ SKI 24 SL 7.2 Thermomulde, 25 m³ 3-Achs-Kippauflieger - кипер полуприколка
 35
18 800 EUR
Цена без ДДВ

Кипер полуприколка

2017
3-оски
Корисна носивост: 30 390 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

12

Германија, Delbrück

Број на оглас 22029

 SCHMITZ SKI 24 SL 7.2 Thermomulde, 25 m³ 3-Achs-Kippauflieger - кипер полуприколка
 27
18 800 EUR
Цена без ДДВ

Кипер полуприколка

2016
3-оски
Корисна носивост: 29 750 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

12

Германија, Delbrück

Број на оглас 22030

 SCHMITZ SKI 24 SL 7.2 Thermomulde, 25 m³ 3-Achs-Kippauflieger - кипер полуприколка
 24
18 800 EUR
Цена без ДДВ

Кипер полуприколка

2017
3-оски
Корисна носивост: 30 390 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

12

Германија, Delbrück

Број на оглас 22028

 Wacker - Neuson Teleskoplader TH 412 Palettengabel + Schaufel - натоварувач на тркала
 28
52 800 EUR
Цена без ДДВ

Натоварувач на тркала

2021
72 ч
24 hp

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

12

Германија, Delbrück

Број на оглас 22287

 Kögel SKM 24 Stahl f. Allradzugmaschine Luft, Lift, Stahl - кипер полуприколка
 23
18 800 EUR
Цена без ДДВ

Кипер полуприколка

2018
3-оски
Корисна носивост: 29 740 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

12

Германија, Delbrück

Број на оглас 23010

 LANGENDORF SKA 24/30 Thermomulde, isoliert, Alu, Chassi Stahl - кипер полуприколка
 30
14 600 EUR
Цена без ДДВ

Кипер полуприколка

2014
3-оски
Корисна носивост: 30 620 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

12

Германија, Delbrück

Број на оглас 22205

 SCHMITZ SKI 24 Stahl 7,2 für Allradzugmaschine Stahl - кипер полуприколка
 20
11 600 EUR
Цена без ДДВ

Кипер полуприколка

2009
3-оски
Корисна носивост: 28 656 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

12

Германија, Delbrück

Број на оглас 23011

 SCHMITZ SKI 24 SL Stahl 25 m³, Hardox, hydr. Rückwand Chassi verzinkt - кипер полуприколка
 30
21 800 EUR
Цена без ДДВ

Кипер полуприколка

2019
3-оски
Корисна носивост: 29 109 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

12

Германија, Delbrück

Број на оглас 22320

 GOLDHOFER 2 Achs Tieflader STM2-22T80F2 hydr. Doppelrampen - полуприколка за низок утовар
 26
14 600 EUR
Цена без ДДВ

Полуприколка за низок утовар

1986
2-оски
Корисна носивост: 19 980 kg
Бруто тежина: 27 500 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

12

Германија, Delbrück

Број на оглас 23013

Прикажи ги сите понуди (150)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb
Вашата порака е испратена.
t1 old