Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb од Германија, тековни реклами
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

Рејтинг
4.6 Осврти: 31
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Германија, Delbrück
Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Последни понуди
 LIEBHERR Mobilbagger A 912 mit Schaufel + 2 Schalen Holzgreifer mit Drehservo - багер на тркала
 42
16 800 EUR
Цена без ДДВ

Багер на тркала

14 626 ч
95 hp

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Германија, Delbrück

Број на оглас 23094

 Schwarzmüller Pritschenauflieger 2 Achs Pritsche 10 m + 3 T. LBW Edscha, Liftachse - полуприколка со церада
 34
15 800 EUR
Цена без ДДВ

Полуприколка со церада

2013
2-оски
Корисна носивост: 23 830 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Германија, Delbrück

Број на оглас 23119

 PEKI GETRÄNKE-TANDEMANHÄNGER GVK 35/17K m. Seitenklappe und Zapfstelle Theke, Flaschenvitrine - приколка за продажба на добра
 24
11 600 EUR
Цена без ДДВ

Приколка за продажба на добра

2010
2-оски
Корисна носивост: 1 320 kg
Бруто тежина: 2 600 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Германија, Delbrück

Број на оглас 23111

 MERCEDES-BENZ Sprinter 316 CDI Maxi Hochdach Klima, - товарно комбе
 32
28 600 EUR
Цена без ДДВ

Товарно комбе

2018
106 561 km
Дизел
Број на седишта: 3
163 hp
Корисна носивост: 1 144 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Германија, Delbrück

Број на оглас 23099

 MERCEDES-BENZ Antos 1846 LS Klima, original 344 tkm - камион влекач
 23
37 800 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2017
344 751 km
4x2
455 hp
Корисна носивост: 10 866 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Германија, Delbrück

Број на оглас 23118

 FELDBINDER Eutersilo Auflieger EUT 56.3 - полуприколка силос
 40
15 800 EUR
Цена без ДДВ

Полуприколка силос

2002
3-оски
Корисна носивост: 28 500 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Германија, Delbrück

Број на оглас K20180056

 KRONE SD Stahlmatten 3-Achs-Plateu - полуприколка за дрва
 27
13 800 EUR
Цена без ДДВ

Полуприколка за дрва

2016
3-оски
Корисна носивост: 29 300 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Германија, Delbrück

Број на оглас 23114

 Verachtert Schaufel f. Radlader 2.900 mm breit mit Zähne - корпа за натоварувач
 12
2 600 EUR
Цена без ДДВ

Корпа за натоварувач за градежна машина

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Германија, Delbrück

Број на оглас Verachtert Schaufel

 HUMBAUR Tandemkipper HTK 115024 mit Rampen - кипер приколка
 31
18 600 EUR
Цена без ДДВ

Кипер приколка

2019
2-оски
Корисна носивост: 8 670 kg
Бруто тежина: 11 900 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Германија, Delbrück

Број на оглас 23117

 FIAT (I) Ducato 3,5 t. Koffer mit Laderampe - комбе фургон
 37
10 800 EUR
Цена без ДДВ

Комбе фургон

2014
343 938 km
Дизел
Број на седишта: 3
177 hp
Корисна носивост: 1 050 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Германија, Delbrück

Број на оглас 23108

Прикажи ги сите понуди (167)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
Испратете порака до Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb
Вашата порака е испратена.
t1 old