P-Trucks OU

Телефони
Веб-страница
www.p-trucks.ee
Локација
Естонија, Pärnu 80042
Papiniidu 19 Pärnu 80042, Estonia
Последни понуди
VOLVO B7R Vest Contrast 12,75m; 49 seats; Euro 3  - приградски автобус
 18
8 900 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2006
464 800 km
Број на седишта: 49+driver

Онлајн: 2ден

P-Trucks OU

Естонија, Pärnu 80042

Идентификација 1565

VOLVO B7R VEST CONTRAST CLIMA; 12,75m; 49 seats; Euro 3; 4 UNITS  - приградски автобус
 20
6 900 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2004
498 800 km
Број на седишта: 49+driver

Онлајн: 2ден

P-Trucks OU

Естонија, Pärnu 80042

Идентификација 1541

VOLVO B7R 8700; Euro 4; 12,7m; 49 seats  - приградски автобус
 13
9 800 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2007
836 660 km
Број на седишта: 49+driver

Онлајн: 6ден

P-Trucks OU

Естонија, Pärnu 80042

Идентификација 1650

Volvo B7R Vest Contrast, 12,75m 49 seats, Euro 3  - приградски автобус
 15
9 000 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2005
405 500 km
Број на седишта: 49+driver

Онлајн: 20ден

P-Trucks OU

Естонија, Pärnu 80042

Идентификација 1554

Volvo B7R Vest Contrast, Clima; 12,75m; 49 seats; Euro 3; 4 UNITS  - приградски автобус
 12
6 900 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2004
527 000 km
Број на седишта: 49+driver

Онлајн: 20ден

P-Trucks OU

Естонија, Pärnu 80042

Идентификација 1522

VOLVO B7RLE 8700 Klima, 12m, 40 seats; EURO5, 10 UNITS  - градски автобус
 18
19 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

2011
370 800 km
Број на седишта: 40+driver

Онлајн: 20ден

P-Trucks OU

Естонија, Pärnu 80042

Идентификација 1640

VOLVO B12BLE 8700; 13,0m; 45 seats; Klima; EURO 5; 10 UNITS  - градски автобус
 18
10 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

2009
1 148 800 km
Број на седишта: 45+driver

Онлајн: 20ден

P-Trucks OU

Естонија, Pärnu 80042

Идентификација 1635

VOLVO B7RLE 8700 Klima, 12m, 40 seats; EURO5, 10 UNITS  - градски автобус
 20
19 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

2011
333 000 km
Број на седишта: 40+driver

Онлајн: 21ден

P-Trucks OU

Естонија, Pärnu 80042

Идентификација 1648

VOLVO B12B 8700, 12,9m, 48 seats, handicap lift, EURO 4; 7 UNITS  - приградски автобус
 20
11 500 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2006
587 400 km
Број на седишта: 48+driver

Онлајн: 21ден

P-Trucks OU

Естонија, Pärnu 80042

Идентификација 1614

VOLVO B12B 8700, 12,9m, 48 seats, Handicap lift, EURO 5; 4 UNITS  - приградски автобус
 20
13 500 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2006
585 420 km
Број на седишта: 48+driver

Онлајн: 21ден

P-Trucks OU

Естонија, Pärnu 80042

Идентификација 1649

Прикажи ги сите понуди (85)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до P-Trucks OU
Вашата порака е испратена.