Overbeek Bouwmachines B.V.

Телефони
Веб-страница
www.overbeekmachinery.com
Локација
Холандија, Goor
KLAVERMATEN 73 7472DD GOOR (Provincie: Overijssel), The Netherlands
Последни понуди
Liebherr L550 2015 New tires - утоварувач со тркала
 16
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2015
8 672 ч
Нето тежина: 20 500 kg
173 hp

Онлајн: 6час 33мин

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, GOOR

Идентификација 4231

Caterpillar 980K 2014 - утоварувач со тркала
 20
99 800 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2014
Нето тежина: 31 500 kg
373 hp

Онлајн: 6час 35мин

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, GOOR

Идентификација 3650

JCB JS 450 HD (SUMITOMO) - багер гасеничар
 18
32 900 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2000
16 000 ч
Нето тежина: 44 700 kg
288 hp

Онлајн: 6час 35мин

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, GOOR

Идентификација 3925

Liebherr A316 Litronic Incl. Selector Grab - кран
 18
Прашајте за цена

Кран

2011
9 614 ч
Нето тежина: 21 000 kg
128 hp

Онлајн: 2ден

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, GOOR

Идентификација 5290

JCB 540-170 (T4i) 2015 (VIDEO!) - утоварувач
 17
Прашајте за цена

Утоварувач

2015
4 500 ч
Нето тежина: 12 300 kg
114 hp

Онлајн: 2ден

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, GOOR

Идентификација 3963

ASTRA ADT30C (CASE 330 B) - зглобен истоварувач
 19
41 750 EUR
Нето цена

Зглобен истоварувач

2006
8 500 ч
Нето тежина: 22 570 kg
353 hp

Онлајн: 2ден

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, GOOR

Идентификација 3937

Liebherr A924 C Litronic Material Handler - кран
 19
Прашајте за цена

Кран

2011
13 000 ч
Нето тежина: 29 000 kg
184 hp

Онлајн: 2ден

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, GOOR

Идентификација 5268

Caterpillar 963C+Ripper (A/C) - утоварувач со гасеници
 20
36 950 EUR
Нето цена

Утоварувач со гасеници

2004
11 500 ч
Нето тежина: 19 589 kg
158 hp

Онлајн: 2ден

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, GOOR

Идентификација 5348

Liebherr LH22 M + Grab Only 6.100 hrs - кран
 20
Прашајте за цена

Кран

2014
6 100 ч
Нето тежина: 22 900 kg
128 hp

Онлајн: 2ден

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, GOOR

Идентификација 5787

Liebherr R922 LC (1.287 hours) - багер гасеничар
 20
Прашајте за цена

Багер гасеничар

2016
1 287 ч
Нето тежина: 22 100 kg
150 hp

Онлајн: 2ден

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, GOOR

Идентификација 5193

Прикажи ги сите понуди (1 045)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Overbeek Bouwmachines B.V.
Вашата порака е испратена.