OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

Веб-страница
www.bushandel-roettgen.de
Локација
Германија, Untersteinach bei Kulmbach
Tradgasse 32, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Последни понуди
MAN 3x A 21 / 3-Türig / inkl. 10.000€ Ersatzteile  - градски автобус
 19
10 000 EUR
Нето цена

Градски автобус

2005
686 325 km

Онлајн: 13час 5мин

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Идентификација 7046

Setra S 315 NF/O 530/A 20/N4416/Klima  - градски автобус
 17
6 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

2003
958 272 km

Онлајн: 13час 6мин

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Идентификација 7055

Volvo 8700 LE / O 530 / A 20 / N 4516 / Klima  - градски автобус
 19
8 500 EUR
Нето цена

Градски автобус

2004
891 315 km

Онлајн: 13час 6мин

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Идентификација 7053

Volvo 8700 LE / O 530 / 315 NF / N 4516 / Klima  - градски автобус
 19
9 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

2005
801 205 km

Онлајн: 13час 6мин

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Идентификација 7054

Mercedes-Benz O 530 Citaro / A 21 / N 415 / Lion`s City  - градски автобус
 19
5 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

2005
804 015 km

Онлајн: 13час 6мин

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Идентификација 7056

Setra S 315 UL/O 550/ A 01/N3316 Ü / Schaltgetriebe  - приградски автобус
 19
8 500 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2003
817 165 km

Онлајн: 13час 7мин

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Идентификација 7052

Mercedes-Benz O 530 Citaro / TÜV bis Juli 2020 / Citaro / A21  - градски автобус
 19
2 400 EUR
Нето цена

Градски автобус

2001
828 322 km

Онлајн: 1ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Идентификација 7043

Mercedes-Benz O 530 K / A 76 / Tourismo / 412 / Euro 5  - градски автобус
 19
34 000 EUR
Нето цена

Градски автобус

2007
673 855 km

Онлајн: 1ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Идентификација 7035

Mercedes-Benz O 580 Travego / 415 / O 350 / Top-Zustand  - патнички вагон автобус
 19
69 000 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2007
620 813 km

Онлајн: 1ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Идентификација 7059

Mercedes-Benz O 530 Citaro / TÜV bis 04.2020 / A 21  - градски автобус
 19
3 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

2000
717 874 km

Онлајн: 1ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Идентификација 7044

Прикажи ги сите понуди (246)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Вашата порака е испратена.