OMNIA MACHINERY UK LIMITED од Обединето Кралство, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Веб-страница на компанијата
Локација
Обединето Кралство, Middlesbrough
OMNIA MACHINERY LTD FIRST FLOOR UNIT 18, 3 HIGH FORCE ROAD, RIVERSIDE PARK MIDDLESBROUGH, TS2 1RH
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:05:07
Лица за контакт
person

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

4 Повеќе од 4 години со Truck1
4.8
Осврти: 6
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Soilmec SR-75 - Насочен насложувач: слика 1
Soilmec SR-75 - Насочен насложувач: слика 2
Soilmec SR-75 - Насочен насложувач: слика 3
Soilmec SR-75 - Насочен насложувач: слика 4
Soilmec SR-75 - Насочен насложувач: слика 5

303 595EUR

201413000 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
emailКонтактирајте го продавачот
Atlas Copco M2C - Рударска машина: слика 1
Atlas Copco M2C - Рударска машина: слика 2
Atlas Copco M2C - Рударска машина: слика 3
Atlas Copco M2C - Рударска машина: слика 4
Atlas Copco M2C - Рударска машина: слика 5

55 000EUR

Ask for info
Обединето Кралство, Middlesbrough
emailКонтактирајте го продавачот
Liebherr LTM 1220-5.2 - Кран за секакви терени: слика 1
Liebherr LTM 1220-5.2 - Кран за секакви терени: слика 2
Liebherr LTM 1220-5.2 - Кран за секакви терени: слика 3
Liebherr LTM 1220-5.2 - Кран за секакви терени: слика 4
Liebherr LTM 1220-5.2 - Кран за секакви терени: слика 5

546 573EUR

200814582 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
emailКонтактирајте го продавачот
Rubblemaster RM 80 GO! - Рударска машина: слика 1
Rubblemaster RM 80 GO! - Рударска машина: слика 2
Rubblemaster RM 80 GO! - Рударска машина: слика 3
Rubblemaster RM 80 GO! - Рударска машина: слика 4
Rubblemaster RM 80 GO! - Рударска машина: слика 5
Прашајте за цена
3841 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
emailКонтактирајте го продавачот
Последни понуди
Junttan PM 26 - Насочен насложувач: слика 1
Junttan PM 26 - Насочен насложувач: слика 2
Junttan PM 26 - Насочен насложувач: слика 3
Junttan PM 26 - Насочен насложувач: слика 4
Junttan PM 26 - Насочен насложувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Junttan PM 26

200717500 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
Објавено: 6ден

338 625EUR

  • ≈ 20 803 189 MKD
  • ≈ 365 968 USD
star
200717500 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
emailКонтактирајте го продавачот
Casagrande C16XP - Насочен насложувач: слика 1
Casagrande C16XP - Насочен насложувач: слика 2
Casagrande C16XP - Насочен насложувач: слика 3
Casagrande C16XP - Насочен насложувач: слика 4
Casagrande C16XP - Насочен насложувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Casagrande C16XP

20172000 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
Објавено: 6ден

309 433EUR

  • ≈ 19 009 799 MKD
  • ≈ 334 419 USD
star
20172000 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
emailКонтактирајте го продавачот
Bauer BG 28 - Насочен насложувач: слика 1
Bauer BG 28 - Насочен насложувач: слика 2
Bauer BG 28 - Насочен насложувач: слика 3
Bauer BG 28 - Насочен насложувач: слика 4
Bauer BG 28 - Насочен насложувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Bauer BG 28

20054910 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
Објавено: 6ден

420 000EUR

  • ≈ 25 802 406 MKD
  • ≈ 453 915 USD
star
20054910 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
emailКонтактирајте го продавачот
Metso ST2.8 - Рударска машина: слика 1
Metso ST2.8 - Рударска машина: слика 2
Metso ST2.8 - Рударска машина: слика 3
Metso ST2.8 - Рударска машина: слика 4

Metso ST2.8

2021800 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
Објавено: 6ден
Прашајте за цена
star
2021800 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
emailКонтактирајте го продавачот
Metso LT200 HP - Рударска машина: слика 1
Metso LT200 HP - Рударска машина: слика 2
Metso LT200 HP - Рударска машина: слика 3

Metso LT200 HP

1250 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
Објавено: 6ден

436 340EUR

  • ≈ 26 806 242 MKD
  • ≈ 471 574 USD
star
1250 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
emailКонтактирајте го продавачот
Hutte HBR 605 - Насочен насложувач: слика 1
Hutte HBR 605 - Насочен насложувач: слика 2
Hutte HBR 605 - Насочен насложувач: слика 3
Hutte HBR 605 - Насочен насложувач: слика 4
Hutte HBR 605 - Насочен насложувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Hutte HBR 605

20078830 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
Објавено: 6ден

92 000EUR

  • ≈ 5 651 955 MKD
  • ≈ 99 429 USD
star
20078830 ч
Обединето Кралство, Middlesbrough
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(1024)
t1 test dealer - OMNIA MACHINERY UK LIMITED
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.