Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Телефони
Веб-страница
https://www.niemikorpioy.com/
Локација
Финска, PIRKKALA
Teollisuustie 22 33960 PIRKKALA, Finland
Последни понуди
IVECO Stralis AS260S50 6x2*4 - камион сандучар
 15
11 000 EUR

Камион сандучар

2008
573 000 km
493 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Pirkkala

Идентификација GHC-870

DOOSAN DX 140 LC - багер гасеничар
 8
75 000 EUR

Багер гасеничар

2010
6 500 ч

Онлајн: 6ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Saariselkä

VOLVO FH16 550 6x2 ADR - камион влекач
 16
59 000 EUR

Камион влекач

2015
538 999 km
6x2
553 hp
Бруто тежина: 27 500 kg

Онлајн: 6ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Vantaa

Идентификација CMH-912

 Metaka Koukkulava kärry soralavalla - кипер приколка
 7
19 000 EUR

Кипер приколка

2010
2-оски

Онлајн: 6ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Saariselkä

KESLA 204 T - превоз на дрва
 4
10 000 EUR

Превоз на дрва

2007

Онлајн: 6ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Saariselkä

VALTRA M 130 60 km/h - трактор со тркала
 20
49 000 EUR

Трактор со тркала

2006
11 000 ч
128 hp

Онлајн: 6ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Saariselkä

Идентификација 4-MAJ

IVECO Stralis AS260S560 6x2 - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 14
39 000 EUR

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2015
800 000 km
6x2
560 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 7ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Jyväskylä

Идентификација KPL-825

IVECO Eurocargo 80 E18 - камион ладилник
 15
8 000 EUR

Камион ладилник

2007
442 500 km
4x2
180 hp
Корисна носивост: 2 000 kg
Бруто тежина: 8 000 kg

Онлајн: 7ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Vantaa

Идентификација BUI-729

VOLVO FH 13 540 6x2 - камион влекач
 15
47 000 EUR

Камион влекач

2013
593 999 km
6x2
540 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 7ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Vantaa

Идентификација UZJ-318

VOLVO FH 540 8x4 auravarustuksella - кипер
 20
119 000 EUR

Кипер

2012
358 000 km
531 hp
Корисна носивост: 18 870 kg
Бруто тежина: 31 215 kg

Онлајн: 8ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Tuomasniemikorpi

Идентификација ERP-944

Прикажи ги сите понуди (179)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Markkinointi Niemi-Korpi Oy
Вашата порака е испратена.