Markkinointi Niemi-Korpi Oy
Финска, PIRKKALA
Доверлив
Повеќе од 1 година со Truck1

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, PIRKKALA
Веб-страница
Локација
Teollisuustie 22 33960 PIRKKALA, Finland
Последни понуди
IVECO Daily 35S11 - товарно комбе
 12
6 900 EUR

Товарно комбе

2013
269 999 km
106 hp
Корисна носивост: 1 004 kg
Бруто тежина: 3 550 kg

Онлајн: 12час 12мин

Идентификација RSZ-997

RENAULT Premium 270 6x2*4 - камион за ѓубре
 13
8 900 EUR

Камион за ѓубре

2003
315 000 km
270 hp
Корисна носивост: 12 900 kg

Онлајн: 12час 12мин

Идентификација IOM-956

IVECO Daily 72 C 18 - автомобил
 12
41 500 EUR

Автомобил

2018
5 080 km

Онлајн: 1ден

Идентификација NLC-888

IVECO Eurocargo 100 E21/p - камион сандучар
 10
63 000 EUR

Камион сандучар

2017
145 000 km
4x2
206 hp

Онлајн: 1ден

Идентификација EOB-451

VOLVO FH13 480 6x2 - камион со кука за подигање
 12
27 000 EUR

Камион со кука за подигање

2007
695 999 km
6x2
473 hp
Корисна носивост: 14 680 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација BVC-948

 Vaihtolava Soralava 6m. kami - киперски сандак
 5
3 500 EUR

Киперски сандак

2019
Бруто тежина: 2 000 kg

Онлајн: 1ден

MERCEDES-BENZ Sprinter 515 CDI - камион со страна на спуштање
 11
7 900 EUR

Камион со страна на спуштање

2008
215 999 km
147 hp
Корисна носивост: 2 245 kg
Бруто тежина: 5 000 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација GIB-645

IVECO Daily 35 S 16 - товарно комбе
 7
39 000 EUR

Товарно комбе

2019
50 km
160 hp
Корисна носивост: 1 000 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 5ден

Идентификација van. 11619600

VOLVO FH13 460 - камион со кука за подигање
 1
Прашајте за цена

Камион со кука за подигање

2015
329 999 km
8x4
462 hp
Корисна носивост: 20 500 kg
Бруто тежина: 34 880 kg

Онлајн: 7ден

VOLVO FH 13 - камион со кука за подигање
 15
99 000 EUR

Камион со кука за подигање

2013
795 999 km
6x2
493 hp
Корисна носивост: 6 500 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 7ден

Прикажи ги сите понуди (175)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Markkinointi Niemi-Korpi Oy
Вашата порака е испратена.