NFZ Vermietungs GmbH

Телефони
Веб-страница
www.nfzvermietung.de
Локација
Германија, Feldkirchen 85622
Hilger 1, DE-84579 Unterneukirchen, München
Последни понуди
PALFINGER PK 19001 SLD 5 - кран за натоварување
 5
33 600 EUR
Нето цена

Кран за натоварување за камион

2018

Онлајн: 2мес 13ден

NFZ Vermietungs GmbH

Германија, Hilger 1, DE-84579 Unterneukirchen, München

PALFINGER PK 17001 SLD 3 - кран за натоварување
 5
26 750 EUR
Нето цена

Кран за натоварување за камион

2017

Онлајн: 2мес 13ден

NFZ Vermietungs GmbH

Германија, Hilger 1, DE-84579 Unterneukirchen, München

Идентификација 100391335

PALFINGER PK 20002 - кран за натоварување
 4
19 600 EUR
Нето цена

Кран за натоварување за камион

2005

Онлајн: 2мес 13ден

NFZ Vermietungs GmbH

Германија, Feldkirchen 85622

Идентификација 100020540

Palfinger 23002 C FF - кран за натоварување
 5
19 750 EUR
Нето цена

Кран за натоварување за камион

2005

Онлајн: 2мес 13ден

NFZ Vermietungs GmbH

Германија, Hilger 1, DE-84579 Unterneukirchen, München

Идентификација 100032255

Palfinger 13001K - кран за натоварување
 5
21 300 EUR
Нето цена

Кран за натоварување за камион со кабинска шасија

2014

Онлајн: 3мес 7ден

NFZ Vermietungs GmbH

Германија, Hilger 1, DE-84579 Unterneukirchen, München

Идентификација 100178840

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до NFZ Vermietungs GmbH
Вашата порака е испратена.