Anhaenger Center Neu-Ulm
За продавачотПогледнете мапаПонуди (427)

Anhaenger Center Neu-Ulm

Понуди (427)

phone_iphoneТелефони+49 731 7...
location_onЛокацијаGermany, Neu-Ulm
Reuttier Straße 106 89231 Neu-Ulm, Germany
languageВеб-страницаwww.mulj.de
checkАктивностиЛизинг
access_timeРаботно време09:00-18:00 Пон - Пет
09:00-12:00 Саб
Локално време на дилерот — 05:15

Испратете порака до Anhaenger Center Neu-Ulm


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Кипер приколка  Humbaur - HUK 182715 Heckkipper 1,8 t. 2680 x 1500 x 300mm
3
Кипер приколка
Humbaur - HUK 182715 Heckkipper 1,8 t. 2680 x 1500 x 300mm
Anhaenger Center Neu-Ulm
Германија
Ново
Корисна носивост: 1310 kg
Бруто тежина: 1800 kg
3 654  EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 8ден
Автомобил приколка  Brenderup - Tieflader 2260S B Stahl, 1,3 to. 2580x1280x400mm
1
Автомобил приколка
Brenderup - Tieflader 2260S B Stahl, 1,3 to. 2580x1280x400mm
Anhaenger Center Neu-Ulm
Германија
Ново
Корисна носивост: 1015 kg
Бруто тежина: 1300 kg
1 599  EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 29ден
Кипер приколка  Humbaur - 3 Seitenkipper HTK 3000.31 Alu, 3140 x 1750 x 350 mm, 3,0 to.
14
Кипер приколка
Humbaur - 3 Seitenkipper HTK 3000.31 Alu, 3140 x 1750 x 350 mm, 3,0 to.
Anhaenger Center Neu-Ulm
Германија
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 2130 kg
Бруто тежина: 3000 kg
1 950  EUR
Онлајн: 1мес 20ден
Автомобил приколка  Humbaur - HN 254118 Hochlader 2,5 to. 4100 x 1850 x 350 mm
5
Автомобил приколка
Humbaur - HN 254118 Hochlader 2,5 to. 4100 x 1850 x 350 mm
Anhaenger Center Neu-Ulm
Германија
Ново
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 1940 kg
Бруто тежина: 2500 kg
3 950  EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 2мес 13ден
Автомобил приколка  Humbaur - HN 304121 Hochlader 3,0 to. 4100 x 2100 x 350 mm
6
Автомобил приколка
Humbaur - HN 304121 Hochlader 3,0 to. 4100 x 2100 x 350 mm
Anhaenger Center Neu-Ulm
Германија
Ново
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 2380 kg
Бруто тежина: 3000 kg
4 749  EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 2мес 13ден
Автомобил приколка  Brenderup - Baumaschinentransporter MT 3600 STB3500, 3,5 to. 365x180mm
1
Автомобил приколка
Brenderup - Baumaschinentransporter MT 3600 STB3500, 3,5 to. 365x180mm
Anhaenger Center Neu-Ulm
Германија
Ново
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 2720 kg
Бруто тежина: 3500 kg
4 799  EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 2мес 13ден
Приколка сандучар  Humbaur - Koffer HK 253015 18P, 2,5 to. 3040x1510x1800mm, Rampe, Seitentüre
9
Приколка сандучар
Humbaur - Koffer HK 253015 18P, 2,5 to. 3040x1510x1800mm, Rampe, Seitentüre
Anhaenger Center Neu-Ulm
Германија
Ново
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 1885 kg
Бруто тежина: 2500 kg
6 099  EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 2мес 13ден
Приколка сандучар  Humbaur - Koffer HK 132513 15P, 1,3 t. 2510 x 1310 x 1520 mm
10
Приколка сандучар
Humbaur - Koffer HK 132513 15P, 1,3 t. 2510 x 1310 x 1520 mm
Anhaenger Center Neu-Ulm
Германија
Ново
Корисна носивост: 892 kg
Бруто тежина: 1300 kg
3 249  EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 2мес 13ден
Приколка сандучар  Cheval Liberté - Liberte Debon Roadster 500 Alu 2600 kg, 100 km/h, 320x167x200cm
15
Приколка сандучар
Cheval Liberté - Liberte Debon Roadster 500 Alu 2600 kg, 100 km/h, 320x167x200cm
Anhaenger Center Neu-Ulm
Германија
Ново
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 2000 kg
Бруто тежина: 2600 kg
6 190  EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 2мес 13ден
Приколка сандучар  Brenderup - 7300TBR 2500 Rampe Kofferanhänger 2,5 to. 300x155x185cm
5
Приколка сандучар
Brenderup - 7300TBR 2500 Rampe Kofferanhänger 2,5 to. 300x155x185cm
Anhaenger Center Neu-Ulm
Германија
Ново
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 1795 kg
Бруто тежина: 2500 kg
4 799  EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 2мес 13ден
Резултати пронајдени: 427
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.