MTC Forklifts b.v.

Телефони
Веб-страница
www.mtc-forklifts.com
Локација
Холандија, Moerdijk
Apolloweg 11
Harbour number: 196
4782 SB Moerdijk
The Netherlands
Лица за контакт
Derk Unkel
Deutsch, English, Español, Français, Italiano, Nederlands
Последни понуди
SMV 4542TB5 - сложувачки досегнувач
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2013
Дизел
15 299 ч
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 18час 30мин

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AC31

Kalmar DCD280-12LB - вилушкар
 15
Прашајте за цена

Вилушкар

2004
Дизел
4 261 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 28 000 kg

Онлајн: 4ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AJ10

Wifo SK54A - додаток
 4
Прашајте за цена

Додаток

2014

Онлајн: 5ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AJ22

SMV 4531TC5 - сложувачки досегнувач
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2016
Дизел
13 367 ч
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 5ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AJ21

MORA EP60RA - преден вилушкар со четири тркала
 10
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2009
Електро
1 326 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 5ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AC95

Caterpillar EP50 - преден вилушкар со четири тркала
 9
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
Електро
Висина на кревање: 3 400 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 5ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AC92

Caterpillar EP30KPAC - преден вилушкар со четири тркала
 9
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2006
Електро
6 418 ч
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 5ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AJ07

Caterpillar EP30KPAC - преден вилушкар со четири тркала
 10
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2006
Електро
2 694 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 5ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AJ02

Caterpillar EP30KPAC - преден вилушкар со четири тркала
 10
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2011
Електро
8 799 ч
Висина на кревање: 3 500 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 5ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AJ04

Caterpillar EP30KPAC - преден вилушкар со четири тркала
 10
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2011
Електро
5 627 ч
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 5ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AJ03

Прикажи ги сите понуди (152)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до MTC Forklifts b.v.
Вашата порака е испратена.