P. Mostert Import-Export B.V.

Телефони
Веб-страница
www.mosterttrading.com
Локација
Холандија, Lamswaarde
Frederick Hendrikstraat 60, 4586AC Lamswaarde, The Netherlands
Последни понуди
AC 6 m3 CONCRETE DUMPER - бетонска мешалка
 14
12 500 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

1989

Онлајн: 1час 31мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Идентификација 001333

AC 6 m3 CONCRETE DUMPER - бетонска мешалка
 14
12 500 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

1989

Онлајн: 1час 31мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Идентификација 001334

Diversen 50 ASSEN - оска
 9
350 EUR
Нето цена

Оска

Онлајн: 3ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 2023734

Deutz 50x DEUTZ F4L 912 - резервни делови
 20
2 000 EUR
Нето цена

Резервни делови

Онлајн: 3ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 00092

Samro ST39VJ - полуприколка сандучар
 9
3 500 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

3-оски

Онлајн: 3ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 000167

Hoffmann platte trailer - полуприколка платформа
 5
2 500 EUR
Нето цена

Полуприколка платформа

3-оски
Корисна носивост: 30 700 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 3ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 00099

Kaiser platte trailer - полуприколка
 8
3 250 EUR
Нето цена

Полуприколка

3-оски

Онлајн: 3ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 00155

Van Hool A308 - градски автобус
 13
4 250 EUR
Нето цена

Градски автобус

200 000 km
Број на седишта: 37

Онлајн: 3ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 000123

Dhollandia 2500KG - заден лифт за утовар
 12
500 EUR
Нето цена

Заден лифт за утовар

2000

Онлајн: 3ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 3528717

Van Hool mega - полуприколка платформа
 14
1 900 EUR
Нето цена

Полуприколка платформа

2000
3-оски
Корисна носивост: 31 800 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 3ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 000212

Прикажи ги сите понуди (266)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до P. Mostert Import-Export B.V.
Вашата порака е испратена.