Metadrill GmbH
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1

Metadrill GmbH

Веб-страница
www.metadrill.at
Локација
Австрија, A-1010 Wien
Bartensteingasse 4/23, A-1010 Wien, Austria
Последни понуди
Klemm KH 9  - машина за бушење
Прашајте за цена

Машина за бушење

Онлајн: 4мин

Metadrill GmbH

Австрија, A-1010 Wien

Deilmann Haniel LHC 122V  - машина за бушење
Прашајте за цена

Машина за бушење

Онлајн: 4мин

Metadrill GmbH

Австрија, A-1010 Wien

Bauer BG 36 on BS 100  - насочен насложувач
 1
Прашајте за цена

Насочен насложувач

Онлајн: 1мес 12ден

Metadrill GmbH

Австрија, A-1010 Wien

Nenzi Nekla 1  - машина за бушење
 13
Прашајте за цена

Машина за бушење

1990
2 700 ч
99 hp

Онлајн: 2мес 12ден

Metadrill GmbH

Австрија, A-1010 Wien

SPD MD45  - машина за бушење
 4
Прашајте за цена

Машина за бушење

2013
300 ч

Онлајн: 2мес 17ден

Metadrill GmbH

Австрија, A-1010 Wien

Bauer 750  - машина за бушење
 4
Прашајте за цена

Машина за бушење

Онлајн: 2мес 26ден

Metadrill GmbH

Австрија, A-1010 Wien

Leffer L 1350 RZ  - машина за бушење
 5
Прашајте за цена

Машина за бушење

Онлајн: 2мес 26ден

Metadrill GmbH

Австрија, A-1010 Wien

Liebherr HS 842 HD  - кран со гасеници
 6
Прашајте за цена

Кран со гасеници

1991
17 000 ч
358 hp

Онлајн: 3мес 3ден

Metadrill GmbH

Австрија, A-1010 Wien

Bauer MAT HP 30  - машина за бушење
 3
Прашајте за цена

Машина за бушење

2012
2 400 ч
25 hp

Онлајн: 3мес 8ден

Metadrill GmbH

Австрија, A-1010 Wien

Eurodrill CDH 2400  - машина за бушење
Прашајте за цена

Машина за бушење

Онлајн: 3мес 14ден

Metadrill GmbH

Австрија, A-1010 Wien

Прикажи ги сите понуди (75)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Metadrill GmbH
Вашата порака е испратена.