MBS Transport Refrigeration Ltd од Холандија, тековни реклами
Каталог
Продава
Поставете оглас

MBS Transport Refrigeration Ltd

Веб-страница на компанијата
Локација
Холандија, Rotterdam
Curieweg 15, 3208 KJ Spijkenisse, Rotterdam, Netherlands
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:04:39
Лица за контакт

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
4.8
Осврти: 12
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
2009 Montracon Trailer – SLX 200 fridge - Полуприколка ладилник: слика 1
2009 Montracon Trailer – SLX 200 fridge - Полуприколка ладилник: слика 2
2009 Montracon Trailer – SLX 200 fridge - Полуприколка ладилник: слика 3
2009 Montracon Trailer – SLX 200 fridge - Полуприколка ладилник: слика 4
2009 Montracon Trailer – SLX 200 fridge - Полуприколка ладилник: слика 5
Прашајте за цена
2009
Холандија, Rotterdam
Reefer container 40 FT HC - Фрижидерска единица: слика 1
Reefer container 40 FT HC - Фрижидерска единица: слика 2
Reefer container 40 FT HC - Фрижидерска единица: слика 3
Reefer container 40 FT HC - Фрижидерска единица: слика 4
Прашајте за цена
Ново2022
Холандија, Rotterdam
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 1
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 2
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 3
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 4
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 5
Прашајте за цена
2010
Холандија, Rotterdam
Schmitz TKM - Фрижидерска единица: слика 1
Schmitz TKM - Фрижидерска единица: слика 2
Schmitz TKM - Фрижидерска единица: слика 3
Schmitz TKM - Фрижидерска единица: слика 4
Schmitz TKM - Фрижидерска единица: слика 5
Прашајте за цена
2019
Холандија, Rotterdam
Последни понуди
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 1
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 2
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 3
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 4
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer

Полуприколка ладилник
2010
Холандија, Curieweg 15, 3208 KJ Spijkenisse, Rotterdam, Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас EF080
Прашајте за цена
2010
Холандија, Curieweg 15, 3208 KJ Spijkenisse, Rotterdam, Netherlands
Контактирајте го продавачот
2011 G&A 13.6m Fridge Trailer – SLX 200 - Полуприколка ладилник: слика 1
2011 G&A 13.6m Fridge Trailer – SLX 200 - Полуприколка ладилник: слика 2
2011 G&A 13.6m Fridge Trailer – SLX 200 - Полуприколка ладилник: слика 3
2011 G&A 13.6m Fridge Trailer – SLX 200 - Полуприколка ладилник: слика 4
2011 G&A 13.6m Fridge Trailer – SLX 200 - Полуприколка ладилник: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

2011 G&A 13.6m Fridge Trailer – SLX 200

Полуприколка ладилник
2011
Холандија, Curieweg 15, 3208 KJ Spijkenisse, Rotterdam, Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас EF087
Прашајте за цена
2011
Холандија, Curieweg 15, 3208 KJ Spijkenisse, Rotterdam, Netherlands
Контактирајте го продавачот
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 1
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 2
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 3
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 4
2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer - Полуприколка ладилник: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

2010 Montracon 13.6m Fridge Trailer

Полуприколка ладилник
2010
Холандија, Curieweg 15, 3208 KJ Spijkenisse, Rotterdam, Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас EF098
Прашајте за цена
2010
Холандија, Curieweg 15, 3208 KJ Spijkenisse, Rotterdam, Netherlands
Контактирајте го продавачот
2009 Montracon 13.6m Trailer – SLX 300 fridge - Полуприколка ладилник: слика 1
2009 Montracon 13.6m Trailer – SLX 300 fridge - Полуприколка ладилник: слика 2
2009 Montracon 13.6m Trailer – SLX 300 fridge - Полуприколка ладилник: слика 3
2009 Montracon 13.6m Trailer – SLX 300 fridge - Полуприколка ладилник: слика 4
2009 Montracon 13.6m Trailer – SLX 300 fridge - Полуприколка ладилник: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

2009 Montracon 13.6m Trailer – SLX 300 fridge

Полуприколка ладилник
2009
Холандија, Curieweg 15, 3208 KJ Spijkenisse, Rotterdam, Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас EF099
Прашајте за цена
2009
Холандија, Curieweg 15, 3208 KJ Spijkenisse, Rotterdam, Netherlands
Контактирајте го продавачот
2012 SDC Box Trailer - Полуприколка сандучар: слика 1
2012 SDC Box Trailer - Полуприколка сандучар: слика 2
2012 SDC Box Trailer - Полуприколка сандучар: слика 3
2012 SDC Box Trailer - Полуприколка сандучар: слика 4
2012 SDC Box Trailer - Полуприколка сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

2012 SDC Box Trailer

Полуприколка сандучар
2012
Холандија, Curieweg 15, 3208 KJ Spijkenisse, Rotterdam, Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас EF074
Прашајте за цена
2012
Холандија, Curieweg 15, 3208 KJ Spijkenisse, Rotterdam, Netherlands
Контактирајте го продавачот
2009 Lamberet 13.6m Refrigerated Trailer - Полуприколка ладилник: слика 1
2009 Lamberet 13.6m Refrigerated Trailer - Полуприколка ладилник: слика 2
2009 Lamberet 13.6m Refrigerated Trailer - Полуприколка ладилник: слика 3
2009 Lamberet 13.6m Refrigerated Trailer - Полуприколка ладилник: слика 4
2009 Lamberet 13.6m Refrigerated Trailer - Полуприколка ладилник: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

2009 Lamberet 13.6m Refrigerated Trailer

Полуприколка ладилник
2009
Холандија, Curieweg 15, 3208 KJ Spijkenisse, Rotterdam, Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас EF274
Прашајте за цена
2009
Холандија, Curieweg 15, 3208 KJ Spijkenisse, Rotterdam, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(59)
t1 test dealer - MBS Transport Refrigeration Ltd
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.