MAX MACHINERY EQUIPMENT

Телефони
Веб-страница
www.maxmachinery.nl
Локација
Холандија, Havelte
Dolderweg 44
8331 LL Steenwijk
The Netherlands
Последни понуди
TEC GALAXY - машина за бушење
 20
47 500 EUR
Нето цена

Машина за бушење

2006
2 600 ч
Нето тежина: 8 250 kg

Онлајн: 28ден

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Холандија, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

KOMATSU PC750LC-7 - багер гасеничар
 20
87 500 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2005
13 680 ч

Онлајн: 29ден

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Холандија, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

CATERPILLAR 14G - порамнувач
 20
47 500 EUR
Нето цена

Порамнувач

1985
14 928 ч

Онлајн: 1мес 6ден

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Холандија, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

CASE WX150 P2AL - багер на тркала
 20
19 750 EUR
Нето цена

Багер на тркала

2002
12 589 ч

Онлајн: 1мес 6ден

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Холандија, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

WIRTGEN 2000 DC - асфалтна мелница
 20
58 000 EUR
Нето цена

Асфалтна мелница

1997
9 227 ч
Нето тежина: 24 900 kg

Онлајн: 1мес 7ден

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Холандија, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

SOOSAN SD1000E - машина за бушење
 20
29 750 EUR
Нето цена

Машина за бушење

2003
8 274 ч
Нето тежина: 12 000 kg

Онлајн: 1мес 8ден

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Холандија, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

BOMAG BW219DH-4 - ваљак за пат
 20
37 500 EUR
Нето цена

Ваљак за пат

2006
13 684 ч
Нето тежина: 19 200 kg

Онлајн: 1мес 8ден

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Холандија, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

PUTZMEISTER WKM102 WETKRET SHOTCRETE - бетонска опрема
 20
43 500 EUR
Нето цена

Бетонска опрема

1997
4 300 ч

Онлајн: 1мес 13ден

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Холандија, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

JCB JS200W - багер на тркала
 20
32 750 EUR
Нето цена

Багер на тркала

2002
13 065 ч
Нето тежина: 21 370 kg

Онлајн: 1мес 18ден

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Холандија, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

CATERPILLAR 315CL - багер гасеничар
 20
46 500 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2004
3 980 ч
Нето тежина: 17 450 kg

Онлајн: 1мес 22ден

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Холандија, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

Прикажи ги сите понуди (75)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до MAX MACHINERY EQUIPMENT
Вашата порака е испратена.