MAN TopUsed B.V. од Холандија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

MAN TopUsed B.V.

Веб-страница на компанијата
Локација
Холандија, Apeldoorn
Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Погледнете мапа
Работно време
08:30-17:00Пон - Пет
Локално време на дилерот:06:03

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
M MAN овластен дилер
4.3
Осврти: 53
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
MAN TGS 26.320 6X2-2 LL / Closed Box - Камион сандучар: слика 1
MAN TGS 26.320 6X2-2 LL / Closed Box - Камион сандучар: слика 2
MAN TGS 26.320 6X2-2 LL / Closed Box - Камион сандучар: слика 3
MAN TGS 26.320 6X2-2 LL / Closed Box - Камион сандучар: слика 4
MAN TGS 26.320 6X2-2 LL / Closed Box - Камион сандучар: слика 5
2013650085 kmЕвро 6319 hpБруто тежина: 26000 kg
Холандија, Apeldoorn
MAN TGX 28.480 6X2-2 BL / Haakarm - Кипер: слика 1
MAN TGX 28.480 6X2-2 BL / Haakarm - Кипер: слика 2
MAN TGX 28.480 6X2-2 BL / Haakarm - Кипер: слика 3
MAN TGX 28.480 6X2-2 BL / Haakarm - Кипер: слика 4
MAN TGX 28.480 6X2-2 BL / Haakarm - Кипер: слика 5
2011503968 kmЕвро 5479 hpБруто тежина: 28000 kg
Холандија, Apeldoorn
MAN TGX 18.500 4X2 BLS / Intarder - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.500 4X2 BLS / Intarder - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.500 4X2 BLS / Intarder - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.500 4X2 BLS / Intarder - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.500 4X2 BLS / Intarder - Камион влекач: слика 5
2019550162 km4x2Евро 6500 hpБруто тежина: 18000 kg
Холандија, Apeldoorn
MAN TGX 18.500 4X2 BLS / Intarder - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.500 4X2 BLS / Intarder - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.500 4X2 BLS / Intarder - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.500 4X2 BLS / Intarder - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.500 4X2 BLS / Intarder - Камион влекач: слика 5
2019517316 km4x2Евро 6500 hpБруто тежина: 18000 kg
Холандија, Apeldoorn
Последни понуди
MAN TGX 18.510 4x2 BL SA - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.510 4x2 BL SA - Камион влекач: слика 2

MAN TGX 18.510 4x2 BL SA

Камион влекач
2021568525 km4x2Евро 6509 hpБруто тежина: 19500 kg
Холандија, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Објавено: 8денБрој на оглас NL6640

45 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 828 757 MKD
 • ≈ 49 219 USD
2021568525 km4x2Евро 6509 hpБруто тежина: 19500 kg
Холандија, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U

Камион влекач
2018611891 km4x2Евро 6459 hpБруто тежина: 18000 kg
Холандија, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Објавено: 8денБрој на оглас NL6529

17 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 103 153 MKD
 • ≈ 19 194 USD
2018611891 km4x2Евро 6459 hpБруто тежина: 18000 kg
Холандија, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U

Камион влекач
2018641920 km4x2Евро 6459 hpБруто тежина: 18000 kg
Холандија, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Објавено: 8денБрој на оглас NL6532

17 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 103 153 MKD
 • ≈ 19 194 USD
2018641920 km4x2Евро 6459 hpБруто тежина: 18000 kg
Холандија, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U

Камион влекач
2018631264 km4x2Евро 6459 hpБруто тежина: 18000 kg
Холандија, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Објавено: 8денБрој на оглас NL6512

17 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 103 153 MKD
 • ≈ 19 194 USD
2018631264 km4x2Евро 6459 hpБруто тежина: 18000 kg
Холандија, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U

Камион влекач
2018621348 km4x2Евро 6459 hpБруто тежина: 18000 kg
Холандија, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Објавено: 8денБрој на оглас NL6535

17 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 103 153 MKD
 • ≈ 19 194 USD
2018621348 km4x2Евро 6459 hpБруто тежина: 18000 kg
Холандија, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Товарно комбе: слика 1
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Товарно комбе: слика 2
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Товарно комбе: слика 3
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Товарно комбе: слика 4
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U

Товарно комбе
2018620620 kmдизел
Холандија, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Објавено: 8денБрој на оглас NL6514

17 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 103 153 MKD
 • ≈ 19 194 USD
2018620620 kmдизел
Холандија, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(47)
t1 test dealer - MAN TopUsed B.V.
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.