MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH
MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH
Доверлив
Повеќе од 5 години со Truck1
M
MAN овластен дилер
Галерија

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

Веб-страница
www.man-topused.at
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Австрија, Leopoldsdorf
MAN-Strasse 32333 Leopoldsdorf, Österreich / Austria
Лица за контакт
Alexander Wutz
English
Последни понуди
MAN TGX 18.460 4X2 BLS - камион влекач
 13
45 699.17 EUR
Нето цена

Камион влекач

402 583 km
4x2
459 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5ден

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Австрија, Leopoldsdorf

Идентификација 0001253059

MAN TGX 18.460 4X2 BLS - камион влекач
 13
45 599.17 EUR
Нето цена

Камион влекач

402 951 km
4x2
459 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5ден

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Австрија, Leopoldsdorf

Идентификација 0001253056

MAN TGX 18.460 4X2 BLS - камион влекач
 13
45 099.17 EUR
Нето цена

Камион влекач

415 051 km
4x2
459 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5ден

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Австрија, Leopoldsdorf

Идентификација 0001253060

MAN TGX 18.500 4X2 LLS-U - камион влекач
 11
49 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
391 139 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 26ден

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Австрија, Leopoldsdorf

Идентификација 0001221140

MAN TGM 18.250 4X2 BL - камион со кабинска шасија
 15
38 800 EUR
Нето цена

Камион со кабинска шасија

2016
163 306 km
4x2
250 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 26ден

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Австрија, Leopoldsdorf

Идентификација 0001266434

MERCEDES-BENZ AROCS  2151 - камион влекач
 14
39 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
420 000 km
509 hp

Онлајн: 26ден

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Австрија, Leopoldsdorf

Идентификација 0001220985

MERCEDES-BENZ AROCS  2151 HAD - камион влекач
 12
39 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
469 966 km
6x2
509 hp

Онлајн: 26ден

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Австрија, Leopoldsdorf

Идентификација 0001220976

MAN TGX 18.460 4X2 BLS Schubbodenhydraulik - камион влекач
 15
41 599.17 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
377 753 km
4x2
459 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 10ден

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Австрија, Leopoldsdorf

Идентификација 0001046649

MAN TGX 18.500 4X2 LL - камион со кабинска шасија
42 800 EUR
Нето цена

Камион со кабинска шасија

2017
329 783 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 15ден

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Австрија, Leopoldsdorf

Идентификација 0001216142

MAN TGX 18.460 4X2 BLS - камион влекач
 15
63 399.17 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
211 865 km
4x2
459 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 15ден

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Австрија, Leopoldsdorf

Идентификација 0001280443

Прикажи ги сите понуди (47)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH
Вашата порака е испратена.