LOSL s.r.o. од Чешка република, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

LOSL s.r.o.

Веб-страница на компанијата
Локација
Чешка република, Nové Strašecí
Msecka 967CZ-27101 Nove Straseci, Czech Republic
Словачка
Kaukazska 2, SK-851 01 Bratislava
Погледнете мапа
Работно време
08:00-17:00Пон - Пет
Локално време на дилерот:09:08

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
17 Повеќе од 17 години со Truck1
3.9
Осврти: 78
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
MAN TGX18.480 EURO 6 - Камион влекач: слика 1
MAN TGX18.480 EURO 6 - Камион влекач: слика 2
MAN TGX18.480 EURO 6 - Камион влекач: слика 3
MAN TGX18.480 EURO 6 - Камион влекач: слика 4
MAN TGX18.480 EURO 6 - Камион влекач: слика 5
2016902800 km4x2Евро 6480 hpБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
Volvo FM440 6x4 S3 EURO 4 - Кипер: слика 1
Volvo FM440 6x4 S3 EURO 4 - Кипер: слика 2
Volvo FM440 6x4 S3 EURO 4 - Кипер: слика 3
Volvo FM440 6x4 S3 EURO 4 - Кипер: слика 4
Volvo FM440 6x4 S3 EURO 4 - Кипер: слика 5
2008321700 km6x4Евро 4439 hpБруто тежина: 26000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
Kögel S24-1 MEGA/lowdeck - Полуприколка со церада: слика 1
Kögel S24-1 MEGA/lowdeck - Полуприколка со церада: слика 2
Kögel S24-1 MEGA/lowdeck - Полуприколка со церада: слика 3
Kögel S24-1 MEGA/lowdeck - Полуприколка со церада: слика 4
Kögel S24-1 MEGA/lowdeck - Полуприколка со церада: слика 5
20143-оскиКорисна носивост: 28936 kgБруто тежина: 36000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 MEGA/lowdeck - Камион влекач: слика 1
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 MEGA/lowdeck - Камион влекач: слика 2
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 MEGA/lowdeck - Камион влекач: слика 3
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 MEGA/lowdeck - Камион влекач: слика 4
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 MEGA/lowdeck - Камион влекач: слика 5
20171088000 km4x2Евро 6449 hpБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
Schmitz Cargobull SKO24 Thermo King SLXi300 - Полуприколка ладилник: слика 1
Schmitz Cargobull SKO24 Thermo King SLXi300 - Полуприколка ладилник: слика 2
Schmitz Cargobull SKO24 Thermo King SLXi300 - Полуприколка ладилник: слика 3
Schmitz Cargobull SKO24 Thermo King SLXi300 - Полуприколка ладилник: слика 4
Schmitz Cargobull SKO24 Thermo King SLXi300 - Полуприколка ладилник: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO24 Thermo King SLXi300

20183-оскиКорисна носивост: 25805 kgБруто тежина: 35000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Објавено: 6денБрој на оглас 9-24

32 700EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 014 104 MKD
 • ≈ 35 450 USD
20183-оскиКорисна носивост: 25805 kgБруто тежина: 35000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz 2545 Actros 6x2 BDF - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 1
Mercedes-Benz 2545 Actros 6x2 BDF - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 2
Mercedes-Benz 2545 Actros 6x2 BDF - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 3
Mercedes-Benz 2545 Actros 6x2 BDF - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 4
Mercedes-Benz 2545 Actros 6x2 BDF - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело Mercedes-Benz 2545 Actros 6x2 BDF

2014938422 km6x2Евро 6449 hpБруто тежина: 26000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Објавено: 9денБрој на оглас 9423-17

15 400EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 948 538 MKD
 • ≈ 16 695 USD
2014938422 km6x2Евро 6449 hpБруто тежина: 26000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDi - Товарно комбе: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDi - Товарно комбе: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDi - Товарно комбе: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDi - Товарно комбе: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDi - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Товарно комбе Mercedes-Benz Sprinter 313 CDi

2013365000 kmдизелЕвро 5129 hpБруто тежина: 3500 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Објавено: 9денБрој на оглас 552862

14 800EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 911 582 MKD
 • ≈ 16 044 USD
2013365000 kmдизелЕвро 5129 hpБруто тежина: 3500 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
DAF LF55.280 EUR 4 - Камион со кука за подигање: слика 1
DAF LF55.280 EUR 4 - Камион со кука за подигање: слика 2
DAF LF55.280 EUR 4 - Камион со кука за подигање: слика 3
DAF LF55.280 EUR 4 - Камион со кука за подигање: слика 4
DAF LF55.280 EUR 4 - Камион со кука за подигање: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Камион со кука за подигање DAF LF55.280 EUR 4

2009299500 km4x2Евро 4279 hpБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Објавено: 9денБрој на оглас 2224-121

23 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 447 444 MKD
 • ≈ 25 476 USD
2009299500 km4x2Евро 4279 hpБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
Schmitz Cargobull SGF S3 - Кипер полуприколка: слика 1
Schmitz Cargobull SGF S3 - Кипер полуприколка: слика 2
Schmitz Cargobull SGF S3 - Кипер полуприколка: слика 3
Schmitz Cargobull SGF S3 - Кипер полуприколка: слика 4
Schmitz Cargobull SGF S3 - Кипер полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SGF S3

20213-оскиКорисна носивост: 29891 kgБруто тежина: 36000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Објавено: 9денБрој на оглас 317655

38 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 395 983 MKD
 • ≈ 42 172 USD
20213-оскиКорисна носивост: 29891 kgБруто тежина: 36000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.360 - Камион ладилник: слика 1
MAN TGX 18.360 - Камион ладилник: слика 2
MAN TGX 18.360 - Камион ладилник: слика 3
MAN TGX 18.360 - Камион ладилник: слика 4
MAN TGX 18.360 - Камион ладилник: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Камион ладилник MAN TGX 18.360

2018678000 km4x2Евро 6359 hpБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Објавено: 9денБрој на оглас 110530

52 300EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 221 334 MKD
 • ≈ 56 699 USD
2018678000 km4x2Евро 6359 hpБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(300)
t1 test dealer - LOSL s.r.o.
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.