LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED од Кина, тековни реклами
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас
LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

 Изнајмување
 Аукција
 Испорака
 Поправка и услуга
Работно време
09:00-05:00 Пон - Пет
09:00-05:00 Саб
09:00-05:00 Нед
Локација
Кина, Shanghai
Shanghai, P.R.China
Последни понуди
 Komatsu PC210LC-8 - багер гасеничар
 11
23 939 EUR

Багер гасеничар

2016
2 313 ч

Објавено: 29ден

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, shang hai city of china

 Caterpillar 120K - порамнувач
 13
24 399 EUR

Порамнувач

2016
2 313 ч

Објавено: 29ден

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, shang hai city of china

 Toyota FD30 - дизел вилушкар
 10
8 194 EUR

Дизел вилушкар

2016
3 540 ч

Објавено: 29ден

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, shang hai city of china

 Hyundai 215C-9 - багер гасеничар
 15
26 701 EUR

Багер гасеничар

2015
2 313 ч

Објавено: 29ден

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, shang hai city of china

 LiuGong 836 - натоварувач на тркала
 4
16 573 EUR

Натоварувач на тркала

2020
300 ч

Објавено: 29ден

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, shang hai city of china

 Sany SY215C-9 - багер гасеничар
 20
26 701 EUR

Багер гасеничар

2020
1 200 ч

Објавено: 29ден

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, shang hai city of china

 Hyundai 215LC-9 - багер гасеничар
 14
34 988 EUR

Багер гасеничар

2015
2 900 ч

Објавено: 29ден

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, shang hai city of china

 Caterpillar 306 - мини багер
 17
11 969 EUR

Мини багер

2016
2 313 ч

Објавено: 29ден

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, shang hai city of china

 Komatsu PC300 - багер гасеничар
 15
34 067 EUR

Багер гасеничар

2016
2 800 ч

Објавено: 29ден

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, shang hai city of china

 Howo 375 - камион миксер за бетон
 8
20 256 EUR

Камион миксер за бетон

2019
2 313 ч

Објавено: 1мес 1ден

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, shang hai city of china

Прикажи ги сите понуди (200)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED
Вашата порака е испратена.
t1 old