SHANGHAI LONGSHOU MACHINERY COMPANY LIMITED од Кина, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

SHANGHAI LONGSHOU MACHINERY COMPANY LIMITED

Активности
Изнајмување, Аукција, Испорака, Поправка и услуга
Телефони
Локација
Кина, Shanghai
Shanghai, P.R.China
Погледнете мапа
Работно време
09:00-05:00Пон - Пет
09:00-05:00Саб
Локално време на дилерот:16:34

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
2 Повеќе од 2 години со Truck1
Најдобри понуди
Volvo EC 210D - Багер гасеничар: слика 1
Volvo EC 210D - Багер гасеничар: слика 2
Volvo EC 210D - Багер гасеничар: слика 3
Volvo EC 210D - Багер гасеничар: слика 4
Volvo EC 210D - Багер гасеничар: слика 5

23 982EUR

20221200 чНето тежина: 22800 kg167 hp
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Komatsu PC 350 - Багер гасеничар: слика 1
Komatsu PC 350 - Багер гасеничар: слика 2
Komatsu PC 350 - Багер гасеничар: слика 3
Komatsu PC 350 - Багер гасеничар: слика 4
Komatsu PC 350 - Багер гасеничар: слика 5

42 430EUR

20181233 ч250 hp
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Shantui SD32 - Булдожер: слика 1
Shantui SD32 - Булдожер: слика 2
Shantui SD32 - Булдожер: слика 3
Shantui SD32 - Булдожер: слика 4
Shantui SD32 - Булдожер: слика 5

55 344EUR

20224 km4 чНето тежина: 37200 kg163 hp
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Shantui SD32 - Булдожер: слика 1
Shantui SD32 - Булдожер: слика 2
Shantui SD32 - Булдожер: слика 3
Shantui SD32 - Булдожер: слика 4
Shantui SD32 - Булдожер: слика 5

55 344EUR

20224 km4 чНето тежина: 37200 kg163 hp
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
Shantui SD22 - Булдожер: слика 1
Shantui SD22 - Булдожер: слика 2
Shantui SD22 - Булдожер: слика 3
Shantui SD22 - Булдожер: слика 4
Shantui SD22 - Булдожер: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Булдожер Shantui SD22

20224 km4 чНето тежина: 23450 kg163 hp
Кина, Shanghai
Објавено: 4час 10мин

41 508EUR

Цена со ДДВ

 • ≈ 2 556 618 MKD
 • ≈ 44 999 USD
20224 km4 чНето тежина: 23450 kg163 hp
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Shantui SD22 - Булдожер: слика 1
Shantui SD22 - Булдожер: слика 2
Shantui SD22 - Булдожер: слика 3
Shantui SD22 - Булдожер: слика 4
Shantui SD22 - Булдожер: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Булдожер Shantui SD22

20224 km4 чНето тежина: 23450 kg163 hp
Кина
Објавено: 4час 14мин

46 120EUR

Цена со ДДВ

 • ≈ 2 840 687 MKD
 • ≈ 49 999 USD
20224 km4 чНето тежина: 23450 kg163 hp
Кина
Контактирајте го продавачот
Shantui SD16 - Булдожер: слика 1
Shantui SD16 - Булдожер: слика 2
Shantui SD16 - Булдожер: слика 3
Shantui SD16 - Булдожер: слика 4
Shantui SD16 - Булдожер: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Булдожер Shantui SD16

20161200 ч163 hp
Кина, Shanghai
Објавено: 4час 20мин

23 060EUR

Цена со ДДВ

 • ≈ 1 420 343 MKD
 • ≈ 24 999 USD
20161200 ч163 hp
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Caterpillar 320GC - Багер гасеничар: слика 1
Caterpillar 320GC - Багер гасеничар: слика 2
Caterpillar 320GC - Багер гасеничар: слика 3
Caterpillar 320GC - Багер гасеничар: слика 4
Caterpillar 320GC - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Багер гасеничар Caterpillar 320GC

20181200 чНето тежина: 20300 kg140 hp
Кина, Shanghai
Објавено: 4час 35мин

46 120EUR

Цена со ДДВ

 • ≈ 2 840 687 MKD
 • ≈ 49 999 USD
20181200 чНето тежина: 20300 kg140 hp
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Caterpillar 306E2 - Мини багер: слика 1
Caterpillar 306E2 - Мини багер: слика 2
Caterpillar 306E2 - Мини багер: слика 3
Caterpillar 306E2 - Мини багер: слика 4
Caterpillar 306E2 - Мини багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Мини багер Caterpillar 306E2

20211900 ч49 hp
Кина, Shanghai
Објавено: 4час 36мин

16 384EUR

 • ≈ 1 009 146 MKD
 • ≈ 17 762 USD
20211900 ч49 hp
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Sany SY 215 C-9 - Багер гасеничар: слика 1
Sany SY 215 C-9 - Багер гасеничар: слика 2
Sany SY 215 C-9 - Багер гасеничар: слика 3
Sany SY 215 C-9 - Багер гасеничар: слика 4
Sany SY 215 C-9 - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (36)

Багер гасеничар Sany SY 215 C-9

20211100 чНето тежина: 21800 kg160 hp
Кина, Shanghai
Објавено: 4час 38мин

27 672EUR

 • ≈ 1 704 412 MKD
 • ≈ 29 999 USD
20211100 чНето тежина: 21800 kg160 hp
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(200)
t1 test dealer - SHANGHAI LONGSHOU MACHINERY COMPANY LIMITED
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.