LKW Lasic GmbH

Телефони
Веб-страница
www.lkwlasic.com
Локација
Германија, München
Ludwigsfelderstr.160a, 80997 München, Germany
Последни понуди
Mercedes-Benz 1224L /Sperre/3600 Rdst.  - камион за пијалоци
15 900 EUR
Нето цена

Камион за пијалоци

2009
280 000 km
4x2
Бруто тежина: 11 900 kg

Онлајн: 21час 46мин

LKW Lasic GmbH

15

Германија, München

Идентификација 20

Mercedes-Benz 316 CDI / KIPPER  - комби кипер
 14
19 900 EUR
Нето цена

Комби кипер

2015
104 000 km
Дизел
Број на седишта: 3
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 7ден

LKW Lasic GmbH

15

Германија, München

Идентификација 4

Tecnokar T3P 3 Kammen  - полуприколка цистерна
 12
36 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на млеко

2016
3-оски
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 7ден

LKW Lasic GmbH

15

Германија, München

Идентификација 205

Mercedes-Benz 2040AS Arocs 4x4  - камион влекач
 11
42 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
267 000 km
4x4
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11ден

LKW Lasic GmbH

15

Германија, München

Идентификација 7

Mercedes-Benz 2040AS Arocs 4x4  - камион влекач
42 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
265 000 km
4x4
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11ден

LKW Lasic GmbH

15

Германија, München

Magyar S39SD1 / 4 KAMMERN  - полуприколка цистерна
 9
25 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на млеко

2005
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 14ден

LKW Lasic GmbH

15

Германија, München

Идентификација 403

Magyar S39SD1 / 4 KAMMERN  - полуприколка цистерна
 9
28 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на млеко

2007
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 14ден

LKW Lasic GmbH

15

Германија, München

Идентификација 402

Schwingenschloegel DST33 / 4 KAMMERN / L4BN  - полуприколка цистерна
 1
19 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

2001
3-оски
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 21ден

LKW Lasic GmbH

15

Германија, München

Идентификација 201

M310.01TC / 3 KAMMERN  - полуприколка цистерна
 14
27 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на млеко

2012
3-оски
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 1мес 9ден

LKW Lasic GmbH

15

Германија, München

Идентификација 206

Tecnokar T3P 4 Kammen / Sofort  - полуприколка цистерна
 10
61 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на млеко

Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 28 800 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 1мес 26ден

LKW Lasic GmbH

15

Германија, München

Идентификација 217

Прикажи ги сите понуди (29)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до LKW Lasic GmbH
Вашата порака е испратена.