Lippstädter Anhänger GmbH од Германија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Lippstädter Anhänger GmbH

Веб-страница на компанијата
Локација
Германија, Lippstadt
Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany
Погледнете мапа
Работно време
08:30-17:00Пон - Пет
10:00-12:00Саб
Локално време на дилерот:18:30
Лица за контакт
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
4 Повеќе од 4 години со Truck1
4.8
Осврти: 39
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Krone Wechselpritsche 7.45m BDF mit Plane und Spriegel, Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 1
Krone Wechselpritsche 7.45m BDF mit Plane und Spriegel, Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 2
Krone Wechselpritsche 7.45m BDF mit Plane und Spriegel, Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 3
Krone Wechselpritsche 7.45m BDF mit Plane und Spriegel, Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 4
Krone Wechselpritsche 7.45m BDF mit Plane und Spriegel, Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 5
2006
Германија, Lippstadt
Контактирајте го продавачот
Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Ask for info
Германија, Lippstadt
Контактирајте го продавачот
Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010 - Заменски сандак со церада: слика 1
Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010 - Заменски сандак со церада: слика 2
Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010 - Заменски сандак со церада: слика 3
Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010 - Заменски сандак со церада: слика 4
Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010 - Заменски сандак со церада: слика 5
Прашајте за цена
Ask for info
Германија, Lippstadt
Контактирајте го продавачот
Krone 7.45 Stahl-Glattwand-Wechselkoffer mit Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone 7.45 Stahl-Glattwand-Wechselkoffer mit Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone 7.45 Stahl-Glattwand-Wechselkoffer mit Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone 7.45 Stahl-Glattwand-Wechselkoffer mit Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone 7.45 Stahl-Glattwand-Wechselkoffer mit Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Ask for info
Германија, Lippstadt
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
Kögel BDF-System 7.450 mm lang - Заменски сандак со церада: слика 1
Kögel BDF-System 7.450 mm lang - Заменски сандак со церада: слика 2
Kögel BDF-System 7.450 mm lang - Заменски сандак со церада: слика 3
Kögel BDF-System 7.450 mm lang - Заменски сандак со церада: слика 4
Kögel BDF-System 7.450 mm lang - Заменски сандак со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Заменски сандак со церада Kögel BDF-System 7.450 mm lang

2010Бруто тежина: 16000 kgНето тежина: 2541 kg
Германија, Lippstadt
Објавено: 1мес 3денБрој на оглас 18931
Прашајте за цена
2010Бруто тежина: 16000 kgНето тежина: 2541 kg
Германија, Lippstadt
Контактирајте го продавачот
Krone 7.45m BDF Wechselpritsche - - Каросерија платформа: слика 1
Krone 7.45m BDF Wechselpritsche - - Каросерија платформа: слика 2
Krone 7.45m BDF Wechselpritsche - - Каросерија платформа: слика 3
Krone 7.45m BDF Wechselpritsche - - Каросерија платформа: слика 4
Krone 7.45m BDF Wechselpritsche - - Каросерија платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Каросерија платформа Krone 7.45m BDF Wechselpritsche -

Бруто тежина: 16000 kgНето тежина: 1800 kg
Германија, Lippstadt
Објавено: 1мес 6денБрој на оглас 20185
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16000 kgНето тежина: 1800 kg
Германија, Lippstadt
Контактирајте го продавачот
Krone 7.45m BDF mit fabrikneuen eloxierten Bordwänden - Каросерија платформа: слика 1
Krone 7.45m BDF mit fabrikneuen eloxierten Bordwänden - Каросерија платформа: слика 2
Krone 7.45m BDF mit fabrikneuen eloxierten Bordwänden - Каросерија платформа: слика 3
Krone 7.45m BDF mit fabrikneuen eloxierten Bordwänden - Каросерија платформа: слика 4
Krone 7.45m BDF mit fabrikneuen eloxierten Bordwänden - Каросерија платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Каросерија платформа Krone 7.45m BDF mit fabrikneuen eloxierten Bordwänden

Германија, Lippstadt
Објавено: 1мес 6денБрој на оглас 20187
Прашајте за цена
Германија, Lippstadt
Контактирајте го продавачот
Krone Wechselpritsche mit Schiebeplane, BDF-System 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone Wechselpritsche mit Schiebeplane, BDF-System 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone Wechselpritsche mit Schiebeplane, BDF-System 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone Wechselpritsche mit Schiebeplane, BDF-System 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone Wechselpritsche mit Schiebeplane, BDF-System 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Заменски сандак/ Кутија Krone Wechselpritsche mit Schiebeplane, BDF-System 7.450 mm lang.

Бруто тежина: 16000 kgНето тежина: 2520 kg
Германија, Lippstadt
Објавено: 2мес 16денБрој на оглас 20959
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16000 kgНето тежина: 2520 kg
Германија, Lippstadt
Контактирајте го продавачот
Krone Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Заменски сандак/ Кутија Krone Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang

Бруто тежина: 16000 kgНето тежина: 2950 kg
Германија, Lippstadt
Објавено: 2мес 25денБрој на оглас 21032
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16000 kgНето тежина: 2950 kg
Германија, Lippstadt
Контактирајте го продавачот
Krone Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Заменски сандак/ Кутија Krone Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang

Бруто тежина: 16000 kgНето тежина: 2950 kg
Германија, Lippstadt
Објавено: 2мес 25денБрој на оглас 21030
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16000 kgНето тежина: 2950 kg
Германија, Lippstadt
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(77)
t1 test dealer - Lippstädter Anhänger GmbH
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.