LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI од Турција, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

Активности
Сопствено производство
Веб-страница на компанијата
Локација
Турција, Konya
Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
Погледнете мапа
Работно време
00:00-24:00Пон - Пет
00:00-24:00Саб
Локално време на дилерот:16:20

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
L LİDER овластен дилер
4.3
Осврти: 6
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER - Полуприколка платформа: слика 1
LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER - Полуприколка платформа: слика 2
LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER - Полуприколка платформа: слика 3
LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER - Полуприколка платформа: слика 4
LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER - Полуприколка платформа: слика 5
Прашајте за цена
Ново20243-оскиКорисна носивост: 60000 kgБруто тежина: 68000 kg
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY - Кипер полуприколка: слика 1
LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY - Кипер полуприколка: слика 2
LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY - Кипер полуприколка: слика 3
LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY - Кипер полуприколка: слика 4
LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY - Кипер полуприколка: слика 5
Ново20243-оскиКорисна носивост: 50000 kgБруто тежина: 56500 kg
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
LIDER 2023 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Кипер полуприколка: слика 1
LIDER 2023 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Кипер полуприколка: слика 2
LIDER 2023 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Кипер полуприколка: слика 3
LIDER 2023 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Кипер полуприколка: слика 4
LIDER 2023 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Кипер полуприколка: слика 5
Прашајте за цена
Ново20233-оскиКорисна носивост: 60000 kgБруто тежина: 68000 kg
Романија
Контактирајте го продавачот
LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER - Кипер полуприколка: слика 1
LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER - Кипер полуприколка: слика 2
LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER - Кипер полуприколка: слика 3
LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER - Кипер полуприколка: слика 4
LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER - Кипер полуприколка: слика 5
Ново20243-оскиКорисна носивост: 37700 kgБруто тежина: 44500 kg
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
LIDER NEW ciment remorque 2024 YEAR (MANUFACTURER COMPANY) - Полуприколка цистерна: слика 1
LIDER NEW ciment remorque 2024 YEAR (MANUFACTURER COMPANY) - Полуприколка цистерна: слика 2
LIDER NEW ciment remorque 2024 YEAR (MANUFACTURER COMPANY) - Полуприколка цистерна: слика 3
LIDER NEW ciment remorque 2024 YEAR (MANUFACTURER COMPANY) - Полуприколка цистерна: слика 4
LIDER NEW ciment remorque 2024 YEAR (MANUFACTURER COMPANY) - Полуприколка цистерна: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

LIDER NEW ciment remorque 2024 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)

Полуприколка цистерна
Ново20243-оски
Франција
Објавено: 13денБрој на оглас LIDER 2024

30 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 845 687 MKD
 • ≈ 32 083 USD
Ново20243-оски
Франција
Контактирајте го продавачот
LIDER 2023 Model NEW trailer Manufacturer Company READY - Полуприколка платформа: слика 1
LIDER 2023 Model NEW trailer Manufacturer Company READY - Полуприколка платформа: слика 2
LIDER 2023 Model NEW trailer Manufacturer Company READY - Полуприколка платформа: слика 3
LIDER 2023 Model NEW trailer Manufacturer Company READY - Полуприколка платформа: слика 4
LIDER 2023 Model NEW trailer Manufacturer Company READY - Полуприколка платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

LIDER 2023 Model NEW trailer Manufacturer Company READY

Полуприколка платформа
Ново20243-оскиКорисна носивост: 50000 kgБруто тежина: 57500 kg
Турција, İstanbul
Објавено: 13ден
Прашајте за цена
Ново20243-оскиКорисна носивост: 50000 kgБруто тежина: 57500 kg
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
LIDER 2023 NEW 80 TONS CAPACITY FROM MANUFACTURER READY IN STOCK - Полуприколка цистерна: слика 1
LIDER 2023 NEW 80 TONS CAPACITY FROM MANUFACTURER READY IN STOCK - Полуприколка цистерна: слика 2
LIDER 2023 NEW 80 TONS CAPACITY FROM MANUFACTURER READY IN STOCK - Полуприколка цистерна: слика 3
LIDER 2023 NEW 80 TONS CAPACITY FROM MANUFACTURER READY IN STOCK - Полуприколка цистерна: слика 4
LIDER 2023 NEW 80 TONS CAPACITY FROM MANUFACTURER READY IN STOCK - Полуприколка цистерна: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

LIDER 2023 NEW 80 TONS CAPACITY FROM MANUFACTURER READY IN STOCK

Полуприколка цистерна
Ново20243-оскиКорисна носивост: 72000 kgБруто тежина: 81000 kg
Турција, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
Објавено: 13ден

36 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 214 824 MKD
 • ≈ 38 500 USD
Ново20243-оскиКорисна носивост: 72000 kgБруто тежина: 81000 kg
Турција, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
Контактирајте го продавачот
LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 1
LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 2
LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 3
LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 4
LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER

Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело
Ново20243-оскиКорисна носивост: 50000 kgБруто тежина: 58000 kg
Мароко
Објавено: 13ден
Прашајте за цена
Ново20243-оскиКорисна носивост: 50000 kgБруто тежина: 58000 kg
Мароко
Контактирајте го продавачот
LIDER NEW 2023 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 1
LIDER NEW 2023 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 2
LIDER NEW 2023 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 3
LIDER NEW 2023 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 4
LIDER NEW 2023 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

LIDER NEW 2023 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER

Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело
Ново20233-оскиКорисна носивост: 50000 kgБруто тежина: 58000 kg
Танзанија
Објавено: 13ден

19 800EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 218 153 MKD
 • ≈ 21 175 USD
Ново20233-оскиКорисна носивост: 50000 kgБруто тежина: 58000 kg
Танзанија
Контактирајте го продавачот
LIDER Lıder 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Полуприколка со церада: слика 1
LIDER Lıder 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Полуприколка со церада: слика 2
LIDER Lıder 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Полуприколка со церада: слика 3
LIDER Lıder 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Полуприколка со церада: слика 4
LIDER Lıder 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

LIDER Lıder 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY

Полуприколка со церада
Ново20223-оскиКорисна носивост: 40000 kgБруто тежина: 47000 kg
Турција, İstanbul
Објавено: 13ден

28 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 722 641 MKD
 • ≈ 29 944 USD
Ново20223-оскиКорисна носивост: 40000 kgБруто тежина: 47000 kg
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(50)
t1 test dealer - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.