Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH од Германија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Телефони
Веб-страница на компанијата
Локација
Германија, Bielefeld
Brönninghauser Str. 35b, 33729 Bielefeld, Germany
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:14:17

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
4.0
Осврти: 15
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Scania R450 A4x2NA - Камион влекач: слика 1
2021381000 km4x2Евро 6Бруто тежина: 18000 kg
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
Schmitz Cargobull 3-Achs Doppelstock Kühlauflieger - Полуприколка ладилник: слика 1
Schmitz Cargobull 3-Achs Doppelstock Kühlauflieger - Полуприколка ладилник: слика 2
20213-оски
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
Liebherr A 900 Litronic - Багер на тркала: слика 1
Liebherr A 900 Litronic - Багер на тркала: слика 2
Liebherr A 900 Litronic - Багер на тркала: слика 3
199611500 ч
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
CAT M322D - Багер на тркала: слика 1
CAT M322D - Багер на тркала: слика 2
CAT M322D - Багер на тркала: слика 3
CAT M322D - Багер на тркала: слика 4
CAT M322D - Багер на тркала: слика 5

38 000EUR

200712990 ч
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
Neuson 12002 - Багер гасеничар: слика 1
Neuson 12002 - Багер гасеничар: слика 2
Neuson 12002 - Багер гасеничар: слика 3
Neuson 12002 - Багер гасеничар: слика 4

Neuson 12002

Багер гасеничар
20029100 ч
Германија, Brönninghauser Str. 35b, 33729 Bielefeld, Germany
Објавено: 5ден

15 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 922 843 MKD
 • ≈ 16 041 USD
20029100 ч
Германија, Brönninghauser Str. 35b, 33729 Bielefeld, Germany
Контактирајте го продавачот
BOMAG BW 138 AD Walze original 1492 Std. TOP ! - Ваљак: слика 1
BOMAG BW 138 AD Walze original 1492 Std. TOP ! - Ваљак: слика 2
BOMAG BW 138 AD Walze original 1492 Std. TOP ! - Ваљак: слика 3
BOMAG BW 138 AD Walze original 1492 Std. TOP ! - Ваљак: слика 4
BOMAG BW 138 AD Walze original 1492 Std. TOP ! - Ваљак: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

BOMAG BW 138 AD Walze original 1492 Std. TOP !

Ваљак
19991492 ч
Германија, Brönninghauser Str. 35b, 33729 Bielefeld, Germany
Објавено: 12денБрој на оглас BW 138 AD

14 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 892 082 MKD
 • ≈ 15 507 USD
19991492 ч
Германија, Brönninghauser Str. 35b, 33729 Bielefeld, Germany
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz 1828 L Atego 4x2 Kipper V4A Edelstahl Tierabfall - Кипер: слика 1
Mercedes-Benz 1828 L Atego 4x2 Kipper V4A Edelstahl Tierabfall - Кипер: слика 2
Mercedes-Benz 1828 L Atego 4x2 Kipper V4A Edelstahl Tierabfall - Кипер: слика 3
Mercedes-Benz 1828 L Atego 4x2 Kipper V4A Edelstahl Tierabfall - Кипер: слика 4
Mercedes-Benz 1828 L Atego 4x2 Kipper V4A Edelstahl Tierabfall - Кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Mercedes-Benz 1828 L Atego 4x2 Kipper V4A Edelstahl Tierabfall

Кипер
2000865000 km4x2Евро 2279 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Brönninghauser Str. 35b, 33729 Bielefeld, Germany
Објавено: 12денБрој на оглас 1000

3 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 215 330 MKD
 • ≈ 3 743 USD
2000865000 km4x2Евро 2279 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Brönninghauser Str. 35b, 33729 Bielefeld, Germany
Контактирајте го продавачот
CAT CS-423E Walze 7,1 Stunden Original *TOP! *NEU! - Компактор: слика 1
CAT CS-423E Walze 7,1 Stunden Original *TOP! *NEU! - Компактор: слика 2
CAT CS-423E Walze 7,1 Stunden Original *TOP! *NEU! - Компактор: слика 3
CAT CS-423E Walze 7,1 Stunden Original *TOP! *NEU! - Компактор: слика 4
CAT CS-423E Walze 7,1 Stunden Original *TOP! *NEU! - Компактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

CAT CS-423E Walze 7,1 Stunden Original *TOP! *NEU!

Компактор
20057 ч
Германија, Brönninghauser Str. 35b, 33729 Bielefeld, Germany
Објавено: 15денБрој на оглас CS-423E

36 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 245 585 MKD
 • ≈ 39 035 USD
20057 ч
Германија, Brönninghauser Str. 35b, 33729 Bielefeld, Germany
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Arocs 3358 6x4 TITAN MP4 Turbo-VIAB 180 tonnen - Камион влекач: слика 1
Mercedes-Benz Arocs 3358 6x4 TITAN MP4 Turbo-VIAB 180 tonnen - Камион влекач: слика 2
Mercedes-Benz Arocs 3358 6x4 TITAN MP4 Turbo-VIAB 180 tonnen - Камион влекач: слика 3
Mercedes-Benz Arocs 3358 6x4 TITAN MP4 Turbo-VIAB 180 tonnen - Камион влекач: слика 4
Mercedes-Benz Arocs 3358 6x4 TITAN MP4 Turbo-VIAB 180 tonnen - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Mercedes-Benz Arocs 3358 6x4 TITAN MP4 Turbo-VIAB 180 tonnen

Камион влекач
2018192000 km6x4Евро 6578 hp
Германија, Brönninghauser Str. 35b, 33729 Bielefeld, Germany
Објавено: 19денБрој на оглас TITAN
Прашајте за цена
2018192000 km6x4Евро 6578 hp
Германија, Brönninghauser Str. 35b, 33729 Bielefeld, Germany
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Sprinter 518 V6 3.0 CDI Rausch TV-Kanal-Kamera - Вакуумски камион: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 518 V6 3.0 CDI Rausch TV-Kanal-Kamera - Вакуумски камион: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 518 V6 3.0 CDI Rausch TV-Kanal-Kamera - Вакуумски камион: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 518 V6 3.0 CDI Rausch TV-Kanal-Kamera - Вакуумски камион: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 518 V6 3.0 CDI Rausch TV-Kanal-Kamera - Вакуумски камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Mercedes-Benz Sprinter 518 V6 3.0 CDI Rausch TV-Kanal-Kamera

Вакуумски камион
2007230000 km184 hp
Германија, Brönninghauser Str. 35b, 33729 Bielefeld, Germany
Објавено: 19денБрој на оглас 1213
Прашајте за цена
2007230000 km184 hp
Германија, Brönninghauser Str. 35b, 33729 Bielefeld, Germany
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(46)
t1 test dealer - Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.