Kleyn Vans B.V.

 Лизинг
 Испорака
 Царинење
Телефони
Веб-страница
www.kleynvans.com
Работно време
08:00-18:30 Пон - Пет
09:00-17:00 Саб
Локација
Холандија, Vuren
Azewijnseweg 9, NL-4214 KC Vuren, The Netherlands
Последни понуди
Mercedes-Benz Sprinter 311 - комбе со отворен сандак
 13
7 950 EUR
Нето цена

Комбе со отворен сандак

2011
192 391 km
Дизел
Број на седишта: 3
109 hp
Корисна носивост: 1 280 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 9час 49мин

Kleyn Vans B.V.

9

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 277818

Mercedes-Benz Sprinter 316 l3h2 maxi mbux - товарно комбе
 19
26 745 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2019
61 418 km
Дизел
163 hp
Корисна носивост: 1 144 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 9час 49мин

Kleyn Vans B.V.

9

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 277779

Volkswagen Transporter 2.0 TDI 180 edition l2h1, ai - товарно комбе
 19
8 600 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2012
257 941 km
Дизел
Број на седишта: 2
179 hp
Корисна носивост: 884 kg
Бруто тежина: 2 800 kg

Онлајн: 9час 49мин

Kleyn Vans B.V.

9

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 277723

Mercedes-Benz Sprinter 316 lang l2 airco - товарно комбе
 17
15 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2015
158 400 km
Дизел
Број на седишта: 3
163 hp
Корисна носивост: 1 314 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 9час 51мин

Kleyn Vans B.V.

9

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 277608

Citroën Berlingo 1.6 blue hdi business, 2 - товарно комбе
 15
8 800 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2016
165 377 km
Дизел
Број на седишта: 3
99 hp
Корисна носивост: 647 kg
Бруто тежина: 1 980 kg

Онлајн: 9час 51мин

Kleyn Vans B.V.

9

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 277544

Peugeot Expert 2.0 blue hdi 180 long, a - товарно комбе
 20
25 700 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2020
34 906 km
Дизел
Број на седишта: 2
177 hp
Корисна носивост: 1 393 kg
Бруто тежина: 3 100 kg

Онлајн: 9час 53мин

Kleyn Vans B.V.

9

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 277541

Renault Master 2.3 dci 145 energy,  l1h - товарно комбе
 13
10 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2017
174 464 km
Дизел
Број на седишта: 3

Онлајн: 9час 53мин

Kleyn Vans B.V.

9

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 277536

Citroën Jumper 2.2 hdi 150 business,l2h - товарно комбе
 18
9 990 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2016
192 758 km
Дизел
Број на седишта: 3

Онлајн: 9час 53мин

Kleyn Vans B.V.

9

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 277535

Peugeot Boxer 2.0 hdi l2h2 ac - товарно комбе
 17
10 950 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2017
144 717 km
Дизел
Број на седишта: 3
131 hp
Корисна носивост: 1 600 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 9час 55мин

Kleyn Vans B.V.

9

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 277426

Iveco Daily 35 S 14 l2h2 trekhaak 3500 k - товарно комбе
 16
6 750 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2010
215 990 km
Дизел
Број на седишта: 3
136 hp
Корисна носивост: 1 520 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 9час 57мин

Kleyn Vans B.V.

9

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 277414

Прикажи ги сите понуди (351)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Kleyn Vans B.V.
Вашата порака е испратена.