Kleyn Vans B.V.

 Лизинг
 Испорака
 Царинење
Телефони
Веб-страница
www.kleynvans.com
Работно време
08:00-18:30 Пон - Пет
09:00-17:00 Саб
Локација
Холандија, Vuren
Azewijnseweg 9, NL-4214 KC Vuren, The Netherlands
Последни понуди
Ford Transit 300 - товарно комбе
 19
6 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2012
135 323 km
Дизел
Број на седишта: 3
125 hp
Корисна носивост: 1 050 kg
Бруто тежина: 3 025 kg

Онлајн: 17час 15мин

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 276273

Mercedes-Benz Sprinter 319 - товарно комбе
 20
12 950 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2009
143 193 km
Дизел
Број на седишта: 3
190 hp
Корисна носивост: 1 500 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 17час 15мин

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 276253

Mercedes-Benz C-Klasse 320 CDI original amg look - автомобил
 20
12 900 EUR

Автомобил

2007
228 120 km

Онлајн: 17час 17мин

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 276165

Renault Trafic 1.6 DCI lang l2 140pk - товарно комбе
 18
9 950 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2015
252 126 km
Дизел
Број на седишта: 3
140 hp
Корисна носивост: 1 299 kg
Бруто тежина: 3 010 kg

Онлајн: 17час 17мин

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 276153

Volkswagen Crafter 50 2.0 tdi dc ac trekhaak 3 - комбе со церада
 19
9 950 EUR
Нето цена

Комбе со церада

2011
260 487 km
Дизел
Број на седишта: 6
109 hp
Корисна носивост: 1 152 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 17час 19мин

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 276079

Renault Trafic 1.6 DCI lang l2 120pk - товарно комбе
 15
12 950 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2017
97 086 km
Дизел
Број на седишта: 3
121 hp
Корисна носивост: 1 205 kg
Бруто тежина: 3 030 kg

Онлајн: 17час 19мин

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 275935

Peugeot Boxer 2.0 hdi l4h2 163pk - товарно комбе
 16
13 950 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2017
96 582 km
Дизел
Број на седишта: 3
163 hp
Корисна носивост: 1 465 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 17час 19мин

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 275933

Opel Movano 2.5 cdti l1h1, imperiaal - товарно комбе
 17
5 990 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2008
77 091 km
Дизел
Број на седишта: 3
101 hp
Корисна носивост: 1 010 kg
Бруто тежина: 2 800 kg

Онлајн: 17час 19мин

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 275871

Volkswagen Crafter 35 2.5 tdi 136 pk - комбе фургон
 15
8 450 EUR
Нето цена

Комбе фургон

2007
196 370 km
Дизел
Број на седишта: 3
136 hp
Корисна носивост: 1 090 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 17час 20мин

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 275772

Volkswagen Crafter 35 2.0 tdi l2h2 airco 163pk - товарно комбе
 20
15 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2016
74 022 km
Дизел
Број на седишта: 3
163 hp
Корисна носивост: 1 314 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 17час 21мин

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 275717

Прикажи ги сите понуди (292)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Kleyn Vans B.V.
Вашата порака е испратена.