Kiesel Worldwide Machinery GmbH

Телефони
Веб-страница
www.kiesel.net
Локација
Германија, Baienfurt
Baindter Str. 21, D-88255 Baienfurt, Germany
Лица за контакт
Johann Giesbrecht
Deutsch, English, Русский
Последни понуди
BELL B50D - зглобен истоварувач
 6
Прашајте за цена

Зглобен истоварувач

2007
14 725 ч

Онлајн: 2ден

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Германија, Baienfurt

Идентификација 6451807021

FUCHS MHL331 E - справувач со отпад/ индустрија
 6
Прашајте за цена

Справувач со отпад/ индустрија

2014
6 790 ч

Онлајн: 5ден

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Германија, Baienfurt

Идентификација 0020814275

BOBCAT T40170 - телескопски ракувач
 6
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2010
975 ч

Онлајн: 8ден

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Германија, 50829 Köln Bocklemünd

Идентификација 0050310009

HITACHI KMC600-6 - багер за уривање
 10
Прашајте за цена

Багер за уривање

2016
3 700 ч

Онлајн: 26ден

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Германија, Baienfurt

Идентификација 0010516383

HITACHI ZX670LCH-5 - багер гасеничар
 6
Прашајте за цена

Багер гасеничар

2016
7 560 ч

Онлајн: 29ден

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Германија, Baienfurt

Идентификација 0010516093

HITACHI ZX350LCN-6 - багер гасеничар
 5
Прашајте за цена

Багер гасеничар

2018
3 735 ч

Онлајн: 29ден

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Германија, Baienfurt

Идентификација 0010518519

 KTEG KMC400/600 Tele-Deep-Reach-Ausrüstung - машина за бушење
 6
Прашајте за цена

Машина за бушење

Онлајн: 29ден

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Германија, Baienfurt

Идентификација KMC400TD

FUCHS MHL360 E - справувач со отпад/ индустрија
 6
Прашајте за цена

Справувач со отпад/ индустрија

2014
5 930 ч
Нето тежина: 44 000 kg

Онлајн: 29ден

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Германија, Baienfurt

Идентификација 0020814236

HITACHI ZX350LCN-6 - багер гасеничар
 4
Прашајте за цена

Багер гасеничар

2018
3 585 ч

Онлајн: 29ден

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Германија, Baienfurt

Идентификација 0010518340

HITACHI ZX520LCH-5 - багер гасеничар
 12
Прашајте за цена

Багер гасеничар

2014
7 300 ч

Онлајн: 29ден

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Германија, Baienfurt

Идентификација 0010514203

Прикажи ги сите понуди (119)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Kiesel Worldwide Machinery GmbH
Вашата порака е испратена.