Im-Export N.Karantzounis

 Испорака
 Поправка и услуга
Работно време
00:00-00:00 Пон - Пет
00:00-00:00 Саб
Локација
Германија, Ulm
Virchowstraße 25/6 89075 Ulm Germany
Лица за контакт
Nikolaos Karantzounis
Deutsch, Ελληνικά
Последни понуди
Liebherr Antriebswelle ID-Nr. 932919701. Geeignet Schwenkantrieb Typ: SAT350/208 - SAT350/252. Für Mobilbagger & Raupenbagger Typ:A954B,A954C,LH80 C,LH80 M,R954CG,E954,EP954,ER954,P954C,P954E,R954B,R954C. - трансмисија
 18
1 400 EUR
Нето цена

Трансмисија за багер

2008
Погоден за модели: A954B, A954C, LH80 C, LH80 M, R954CG, E954, EP954, ER954, P954C, P954E, R954B, R954C.
ОЕМ замена: 932 919 701

Онлајн: 2ден

Im-Export N.Karantzounis

Германија, Virchowstraße 25/6 89075 Ulm Germany

Liebherr Schwenkantrieb SAT325/294 * ID-Nr.90206873 - ID-Nr.90206874 - ID-Nr.90206875 ** Für Raupenbagger Typ: R946,R950. #1107#43157# - трансмисија
 20
Прашајте за цена

Трансмисија за багер

2016
Погоден за модели: R946, R950.
ОЕМ замена: 90206873 - 90206874 - 90206875

Онлајн: 3ден

Im-Export N.Karantzounis

Германија, Ulm

Liebherr Innenrad ID-Nr. 9444214 * 944421403. Schwenkantrieb Typ:SAT225/218 - SAT225/228 - SAT225/229- SAT225/230 - SAT225/240 - SAT225/220. Für Mobilbager&Raupenbagger Typ: A309,A311,A312,A314,A316,A900,A904,A918,LOS103,P314,R313,R317,R900,R904. - трансмисија
 8
750 EUR
Нето цена

Трансмисија за багер

2010
Погоден за модели: A309, A311, A312, A314, A316, A900, A904, A918, LOS103, P314, R313, R317, R900 B, R900 C, P904, R904 B, R904 C.
ОЕМ замена: 9444214 - 944421403.

Онлајн: 3ден

Im-Export N.Karantzounis

Германија, Virchowstraße 25/6 89075 Ulm Germany

Bonfiglioli Liebherr Fahrantrieb Typ: 707C3B24C108H1HR. * ID-Nr: 5009193 *Geeignet für Liebherr Mobilbagger/Raupenbagger Typ : R308, R310, R312. - трансмисија
 17
Прашајте за цена

Трансмисија за багер

2010
Погоден за модели: R308, R310, R312.
ОЕМ замена: 5 009 193

Онлајн: 3ден

Im-Export N.Karantzounis

Германија, Virchowstraße 25/6 89075 Ulm Germany

Liebherr Schwenkantrieb SAT275/260 - SAT275/261 ** ID-Nr.969386801 ** ID-Nr.90015402 ** ID-Nr.90015894 ** Geeignet für Raupenbagger Typ: LO1906, P926, R906, R916, R922, R924, R926, R926 PROTO. - трансмисија
 20
Прашајте за цена

Трансмисија за багер

2010
Погоден за модели: LO1906, P926, R906, R916, R922, R924, R926, R926 PROTO.
ОЕМ замена: 969386801 - 90015402 - 90015894

Онлајн: 3ден

Im-Export N.Karantzounis

Германија, Virchowstraße 25/6 89075 Ulm Germany

Liebherr Schwenkantrieb Typ: SAT225/218 * ID-Nr.970548701 * Geeignet für Mobilbagger & Raupenbagger Typ: A314, A316,P314,R313,R317,A904 C,R904 C. #11925# - трансмисија
 17
Прашајте за цена

Трансмисија за багер

2014
Погоден за модели: A314, A316, P314, R313, R317, A904 C, R904 C.
ОЕМ замена: 970548701 - 970548801

Онлајн: 3ден

Im-Export N.Karantzounis

Германија, Virchowstraße 25/6 89075 Ulm Germany

Liebherr Schwenkantrieb SAT250/278 * ID-Nr. 90017774 - 90209641* Geeignet für Mobilbagger & Raupenbagger Typ:A913 COMP,A914,A914 COMP,A916,A916 COMP,A918,A918 COMP,A920,A922RAIL,A924 RAIL,R914 RAIL,LH22,LH24,LH26,R914 RAIL,R914 COMP,R914,R918,R920. #11692# - трансмисија
 15
Прашајте за цена

Трансмисија за багер

2015
Погоден за модели: A913 COMP, A914, A914 COMP, A916, A916 COMP, A918, A918 COMP. A920, A922RAIL, A924 RAIL, R914 RAIL, LH22, LH24, LH26, R914 RAIL, R914 COMP, R914, R918, R920.
ОЕМ замена: 90017774 - 90209641

Онлајн: 3ден

Im-Export N.Karantzounis

Германија, Ulm

Liebherr Antriebswelle * ID-Nr. 90204999 - ID-Nr. 90013701 * Geeignet Schwenkantrieb Typ: SAT275/261 - SAT275/266 - SAT275/289 - SAT275/292. Für Mobilbagger & Raupenbagger Typ:A924,LH30 C,LH30 M,LH35 C,LH35 M,P924,R906,R916,R922,R924,R926. #1181# - трансмисија
 11
Прашајте за цена

Трансмисија за багер

2016
Погоден за модели: A924, LH30 C, LH30 M, LH35 C, LH35 M, P924, R906, R916, R922, R924, R926.
ОЕМ замена: 90204999 - 90013701

Онлајн: 3ден

Im-Export N.Karantzounis

Германија, Ulm

Liebherr Planetenrad ID-Nr.969490401 & Zylinderrollenlager ID-Nr.10168338. Geeignet Fahrantrieb Typ: FAT355P076 - FAT355P077 - FAT355P120. Für Raupenbagger Typ:ER934,LO1916,LO1926,LOS916,LOS926,R906,R906 PROTO,R916,R920,R922,R924,R926,R926 COMP. - трансмисија
 6
110 EUR
Нето цена

Трансмисија за багер

2018
Погоден за модели: ER934, LO1916, LO1926, LOS916, LOS926, R906, R906 PROTO, R916, R920, R922, R924, R926, R926 COMP.
ОЕМ замена: 969490401 - 969490501 - 10168338.

Онлајн: 3ден

Im-Export N.Karantzounis

Германија, Ulm

Liebherr Innenrad ID-Nr. 969264001. Geeignet Schwenkantrieb Typ:SAT300/262 - SAT300/263. Für Mobilbagger & Raupenbagger Typ:A934 B,A934 C,R934 IND,E934,EP934 C,LOS934,P934 C,R934 B,R934 C,R934 T,R944 C. - трансмисија
 8
2 000 EUR
Нето цена

Трансмисија за багер

2010
Погоден за модели: A934 B, A934 C, R934 IND, E934, EP934 C, LOS934, P934 C, R934 B, R934 C, R934 T, R944 C.
ОЕМ замена: 969 264 001

Онлајн: 3ден

Im-Export N.Karantzounis

Германија, Virchowstraße 25/6 89075 Ulm Germany

Прикажи ги сите понуди (100)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Im-Export N.Karantzounis
Вашата порака е испратена.