JB Trading bv

Веб-страница
www.jbtrading.com
Локација
Холандија, Ede
Marconistraat 20, NL-6716 AK Ede, the Netherlands
Последни понуди
DAF 95 XF 530 6x2, SSC, Hiab crane (2005), Remote, Manual, Retarder, Adjustable Dish , Airco, Hydraulic, Analoge tachograaf - камион влекач
 6
29 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2004
929 000 km
6x2
530 hp

Онлајн: 7час 50мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 636469

Schmitz Cargobull Koel vries Thermoking , 2 Coolunits - полуприколка ладилник
 7
12 900 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2010
Корисна носивост: 32 994 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 9час 24мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 068701

Schmitz Cargobull Koel vries Thermoking , 2 Coolunits - полуприколка ладилник
 7
12 900 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2010
Корисна носивост: 32 994 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 9час 34мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 068699

Castera Lowbed 53000 KG, B 2,80 mtr, Steel suspension - полуприколка за низок утовар
 7
14 800 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

1995
Корисна носивост: 42 450 kg
Бруто тежина: 53 000 kg

Онлајн: 11час

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација SJ0114

DAF 105 XF 460 EURO 5 ATE, Retarder, Airco, ADR, PTO - камион влекач
 7
13 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
793 000 km
4x2
460 hp

Онлајн: 12час 18мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 982746

DAF 85 CF 460 EURO 5, Airco - камион влекач
 7
11 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
855 000 km
4x2
460 hp

Онлајн: 12час 18мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 939032

MAN TGX 18 480 16 UNITS, EURO 6, Airco - камион влекач
 7
18 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
452 000 km
4x2
480 hp

Онлајн: 12час 20мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 068310

DAF 105 XF 460 EURO 5 ATE, Retarder, Airco, Palfinger crane - кипер
 7
26 850 EUR
Нето цена

Кипер

2013
758 000 km
4x2
460 hp
Корисна носивост: 6 608 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 15час 38мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 996548

Lecitrailer Middenas Damage trailer, Disc brakes - приколка сандучар
 6
6 900 EUR
Нето цена

Приколка сандучар

2014
Корисна носивост: 19 560 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 157074

Schmitz Cargobull Koel vries Thermoking , 2 Coolunits - полуприколка ладилник
 7
12 900 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2010
Корисна носивост: 32 994 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 1ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 068700

Прикажи ги сите понуди (998)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до JB Trading bv
Вашата порака е испратена.