JB Trading b.v.

Телефони
Веб-страница
www.jbtrading.com
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
08:30-12:00 Саб
Локација
Холандија, Ede
Marconistraat 22, NL-6716 AK Ede, the Netherlands
Последни понуди
Burg open laadbak 6x2, EURO 6, Hydraulic, Mega, Jumbo, Combi - полуприколка платформа
 7
34 900 EUR
Нето цена

Полуприколка платформа

2003
Корисна носивост: 34 270 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 15час 15мин

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 030992

DAF 106 XF 460 6x2, EURO 6, Hydraulic, Combi - камион влекач
 7
34 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
450 000 km
6x2
460 hp

Онлајн: 15час 15мин

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 031754

Schmitz Cargobull Tautliner - полуприколка со церада
 7
3 600 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2000
Корисна носивост: 27 025 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 15час 45мин

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 470273

Schmitz Cargobull Tautliner - полуприколка со церада
 7
3 900 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2000
Корисна носивост: 27 010 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 15час 49мин

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 476216

Volvo FM 410 6x2, 16000 Liter, Milk tank, EURO 5 - камион цистерна
 7
32 900 EUR
Нето цена

Камион цистерна

2013
712 000 km
6x2
410 hp
Корисна носивост: 14 679 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 15час 49мин

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 667117

MAN TGS 18 440 EURO 5, Retarder, Hydraulic - камион влекач
 7
12 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
843 000 km
4x2
440 hp

Онлајн: 15час 53мин

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 611738

Samro gesloten bak - полуприколка сандучар
 7
6 900 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2012
Корисна носивост: 31 500 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 17час 31мин

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација B00796

MAN TGL 12 180 Manual - камион сандучар
 7
7 900 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2009
1 197 000 km
4x2
180 hp
Корисна носивост: 6 370 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 18час 35мин

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 232600

Iveco Stralis 460 8 UNITS, AT, EURO 6, ACC - камион влекач
 7
17 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
313 000 km
4x2
460 hp

Онлајн: 21час 25мин

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 337215

Renault Midlum 150 Manual, Steel suspension, ADR - камион сандучар
 7
4 600 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2003
456 000 km
4x2
150 hp
Корисна носивост: 3 400 kg
Бруто тежина: 7 500 kg

Онлајн: 21час 27мин

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 011184

Прикажи ги сите понуди (733)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до JB Trading b.v.
Вашата порака е испратена.