INTERLINE d.o.o.

Телефони
Веб-страница
http://www.interline.si
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Словенија, SI-4220 Škofja Loka
Grenc 37, 4220 Škofja Loka, Slovenia
Последни понуди
Fiat Ducato 35L L2H2 Kasten 2.3 MJet 140 Euro 6D-Temp  - товарно комбе
 6
Прашајте за цена

Товарно комбе

Ново
2020
Дизел
Број на седишта: 3
140 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 17ден

INTERLINE d.o.o.

Словенија, SI-4220 Škofja Loka

Peugeot Boxer 435 L4H2 Kasten 2.2 HDi 165 Confort Pack  - товарно комбе
 2
Прашајте за цена

Товарно комбе

Ново
2020
Дизел
Број на седишта: 3
165 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 15ден

INTERLINE d.o.o.

Словенија, SI-4220 Škofja Loka

Peugeot Boxer 335 L3H2 Kasten 2.2 HDi 140 Confort Pack  - товарно комбе
 2
Прашајте за цена

Товарно комбе

Ново
2020
Дизел
Број на седишта: 3
140 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 18ден

INTERLINE d.o.o.

Словенија, SI-4220 Škofja Loka

Fiat Ducato 35L L2H1 Kasten 2.3 MJet 140 Euro 6D-Temp  - товарно комбе
 6
Прашајте за цена

Товарно комбе

Ново
2020
Дизел
Број на седишта: 3
140 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 18ден

INTERLINE d.o.o.

Словенија, SI-4220 Škofja Loka

Peugeot Boxer 435 L4H3 Kasten 2.2 HDi 165 Confort Pack  - товарно комбе
 2
Прашајте за цена

Товарно комбе

Ново
2020
Дизел
Број на седишта: 3
165 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 18ден

INTERLINE d.o.o.

Словенија, SI-4220 Škofja Loka

Peugeot Boxer 335 L4H2 Kasten 2.2 HDi 140 Confort Pack  - товарно комбе
 2
Прашајте за цена

Товарно комбе

Ново
2020
Дизел
Број на седишта: 3
140 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 18ден

INTERLINE d.o.o.

Словенија, SI-4220 Škofja Loka

Peugeot Boxer 335 L3H2 Kasten 2.2 HDi 165 Confort Pack  - товарно комбе
 2
Прашајте за цена

Товарно комбе

Ново
2020
Дизел
Број на седишта: 3
165 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 18ден

INTERLINE d.o.o.

Словенија, SI-4220 Škofja Loka

Fiat Ducato 35L L4H2 Kasten 2.3 MJet 140 Euro 6D-Temp  - товарно комбе
 7
Прашајте за цена

Товарно комбе

Ново
2019
Дизел
Број на седишта: 3
140 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2мес 26ден

INTERLINE d.o.o.

Словенија, SI-4220 Škofja Loka

Ford Transit Custom Trend Kasten 340 L2H1 2.0TDCi 170  - товарно комбе
 1
Прашајте за цена

Товарно комбе

Ново
2020
3 km
Дизел
Број на седишта: 3
170 hp
Бруто тежина: 3 400 kg

Онлајн: 2мес 26ден

INTERLINE d.o.o.

Словенија, SI-4220 Škofja Loka

Mercedes-Benz Sprinter Kastenwagen 314 CDI  - товарно комбе
 12
Прашајте за цена

Товарно комбе

Ново
2020
3 km
Дизел
Број на седишта: 3
143 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2мес 26ден

INTERLINE d.o.o.

Словенија, SI-4220 Škofja Loka

Прикажи ги сите понуди (39)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до INTERLINE d.o.o.
Вашата порака е испратена.