IMEXPO Sp. z o.o. од Полска, тековни реклами
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

IMEXPO Sp. z o.o.

Рејтинг
5.0 Осврти: 1
Работно време
08:00-16:00 Пон - Пет
08:00-14:00 Саб
Локација
Полска, Kielce
ul. Sieje 44 25-561 Kielce
Лица за контакт
Paweł
English, Polski
Łukasz
English, Polski
Karol
English, Polski
Последни понуди
 OBUDOWA ROZRZĄDU RENAULT GAMA D ZD3 EURO 6  RENAULT NISSAN ATLEON truck - мотор и делови
 4
Прашајте за цена

Мотор и делови за камион

Погоден за модели: RENAULT NISSAN ATLEON / GAMA D
ОЕМ замена: ZD3 EURO 6

Објавено: 1ден

IMEXPO Sp. z o.o.

7

Полска, Kielce

Број на оглас 2185

 SKRZYNIA BIEGÓW VOITH 5217769 854.6   truck - менувач
 9
Прашајте за цена

Менувач за камион

Погоден за модели: truck
ОЕМ замена: VOITH 5217769 854.6

Објавено: 1ден

IMEXPO Sp. z o.o.

7

Полска, Kielce

Број на оглас 2302

 RENAULT TYLNY MOST NAPĘDOWY RENAULT MIDLUM KERAX RSH1140C RSH1370C 5.12   truck - трансмисија
 8
Прашајте за цена

Трансмисија за камион

Погоден за модели: RENAULT MIDLUM KERAX
ОЕМ замена: RSH1140C RSH1370C 5.12 20826454 ZWOLNICA TARCZA

Објавено: 1ден

IMEXPO Sp. z o.o.

7

Полска, Kielce

Број на оглас 2303

SCANIA G420 HPI / 2011 / OPTICRUISE + RETARDER - камион влекач
 24
17 900 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2011
915 000 km
4x2
414 hp

Објавено: 5ден

IMEXPO Sp. z o.o.

7

Полска, Kielce

 Webasto PIEC OGRZEWANIE POSTOJOWE THERMO 90S D 9,1KW 24V/83W   VOLVO truck - греење/ вентилација
 4
Прашајте за цена

Греење/ вентилација за камион

Погоден за модели: VOLVO

Објавено: 8ден

IMEXPO Sp. z o.o.

7

Полска, Kielce

Број на оглас 2294

 WIĄZKA INSTALACJA ŚWIATEŁ PRZEDNICH   VOLVO FH4 RENAULT RANGE T truck - појас за кабел/ жица
 4
Прашајте за цена

Појас за кабел/ жица за камион

Погоден за модели: VOLVO FH4 RENAULT RANGE T
ОЕМ замена: 21915171 21915172 21915184 2191585 22154358 22310032

Објавено: 8ден

IMEXPO Sp. z o.o.

7

Полска, Kielce

Број на оглас 2301

 RENAULT PREMIUM MAGNUM DXI truck - единица за контрола
 3
Прашајте за цена

Единица за контрола за камион

Погоден за модели: RENAULT PREMIUM MAGNUM DXI
ОЕМ замена: 0486106085 20895573 2 EPM

Објавено: 8ден

IMEXPO Sp. z o.o.

7

Полска, Kielce

Број на оглас 2291

 HELLA RALLYE 3003   truck - предни светла
 3
Прашајте за цена

Предни светла за камион

Погоден за модели: truck

Објавено: 8ден

IMEXPO Sp. z o.o.

7

Полска, Kielce

Број на оглас 2293

 WIĄZKA ADBLUE PAJĄK VOLVO FH FM RENAULT DXI  truck - издувен систем
 2
Прашајте за цена

Издувен систем за камион

Погоден за модели: VOLVO FH FM RENAULT DXI

Објавено: 8ден

IMEXPO Sp. z o.o.

7

Полска, Kielce

Број на оглас 2296

 22574810   VOLVO FH4 truck - мотор и делови
 3
Прашајте за цена

Мотор и делови за камион

Погоден за модели: VOLVO FH4 RENAULT RANGE T
ОЕМ замена: 22 574 810

Објавено: 8ден

IMEXPO Sp. z o.o.

7

Полска, Kielce

Број на оглас 2298

Прикажи ги сите понуди (967)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до IMEXPO Sp. z o.o.
Вашата порака е испратена.
t1 old