IMEXPO Sp. z o.o. од Полска, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

IMEXPO Sp. z o.o.

The IMEXPO company deals in the sale, import and export of spare parts for trucks. All parts we can deliver to the most places at the globe. We are supplying many big and smaller players from Europe and outside - Middle East, Far East and Africa. We are organizing full trailer/container quantities of truck parts with full loading, storage and customs service. You can feel free to contact us about more details.

Веб-страница на компанијата
Локација
Полска, 25-561 Kielce
ul. Sieje 44 25-561 Kielce
Погледнете мапа
Работно време
08:00-16:00Пон - Пет
08:00-14:00Саб
Локално време на дилерот:05:41
Лица за контакт
person
Paweł
English, Polski
person
Łukasz
English, Polski
person
Karol
English, Polski

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
5.0
Осврти: 2
Извор: Google Maps
Последни понуди
Knorr-Bremse ECAS  Volvo FH4/FM4 / RENAULT RANGE T EURO6 truck - Кочионен вентил за Камион: слика 1
Knorr-Bremse ECAS  Volvo FH4/FM4 / RENAULT RANGE T EURO6 truck - Кочионен вентил за Камион: слика 2
Knorr-Bremse ECAS  Volvo FH4/FM4 / RENAULT RANGE T EURO6 truck - Кочионен вентил за Камион: слика 3
Knorr-Bremse ECAS  Volvo FH4/FM4 / RENAULT RANGE T EURO6 truck - Кочионен вентил за Камион: слика 4
Knorr-Bremse ECAS  Volvo FH4/FM4 / RENAULT RANGE T EURO6 truck - Кочионен вентил за Камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Knorr-Bremse ECAS Volvo FH4/FM4 / RENAULT RANGE T EURO6 truck

Volvo FH4/FM4 / RENAULT RANGE T EURO6 truck21133934 N028090N07
Полска
Објавено: 3ден
Прашајте за цена
star
Volvo FH4/FM4 / RENAULT RANGE T EURO6 truck21133934 N028090N07
Полска
emailКонтактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Silnik Mercedes ATEGO AXOR OM926LA EEV EURO 5  Mercedes-Benz truck - Мотор за Камион: слика 1
Mercedes-Benz Silnik Mercedes ATEGO AXOR OM926LA EEV EURO 5  Mercedes-Benz truck - Мотор за Камион: слика 2
Mercedes-Benz Silnik Mercedes ATEGO AXOR OM926LA EEV EURO 5  Mercedes-Benz truck - Мотор за Камион: слика 3
Mercedes-Benz Silnik Mercedes ATEGO AXOR OM926LA EEV EURO 5  Mercedes-Benz truck - Мотор за Камион: слика 4
Mercedes-Benz Silnik Mercedes ATEGO AXOR OM926LA EEV EURO 5  Mercedes-Benz truck - Мотор за Камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Mercedes-Benz Silnik Mercedes ATEGO AXOR OM926LA EEV EURO 5 Mercedes-Benz truck

Mercedes ATEGO AXOROM926LA EEV A9999999575
Полска
Објавено: 3ден
Прашајте за цена
star
Mercedes ATEGO AXOROM926LA EEV A9999999575
Полска
emailКонтактирајте го продавачот
Knorr-Bremse K020022 21122035  Volvo FH FM truck - Кочионен вентил за Камион: слика 1
Knorr-Bremse K020022 21122035  Volvo FH FM truck - Кочионен вентил за Камион: слика 2
Knorr-Bremse K020022 21122035  Volvo FH FM truck - Кочионен вентил за Камион: слика 3
Knorr-Bremse K020022 21122035  Volvo FH FM truck - Кочионен вентил за Камион: слика 4
Knorr-Bremse K020022 21122035  Volvo FH FM truck - Кочионен вентил за Камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Knorr-Bremse K020022 21122035 Volvo FH FM truck

VOLVO FH FMK020022 21122035
Полска
Објавено: 7ден
Прашајте за цена
star
VOLVO FH FMK020022 21122035
Полска
emailКонтактирајте го продавачот
TRW  DAF XF truck - Баланс штангла за Камион: слика 1
TRW  DAF XF truck - Баланс штангла за Камион: слика 2
TRW  DAF XF truck - Баланс штангла за Камион: слика 3
TRW  DAF XF truck - Баланс штангла за Камион: слика 4
TRW  DAF XF truck - Баланс штангла за Камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

TRW DAF XF truck

DAF XF CFJTS0015 1392962 1801332
Полска
Објавено: 7ден
Прашајте за цена
star
DAF XF CFJTS0015 1392962 1801332
Полска
emailКонтактирајте го продавачот
Mercedes-Benz M256 R6 E30 A2560902700 M256  Mercedes-Benz truck - Турбо за Камион: слика 1
Mercedes-Benz M256 R6 E30 A2560902700 M256  Mercedes-Benz truck - Турбо за Камион: слика 2
Mercedes-Benz M256 R6 E30 A2560902700 M256  Mercedes-Benz truck - Турбо за Камион: слика 3
Mercedes-Benz M256 R6 E30 A2560902700 M256  Mercedes-Benz truck - Турбо за Камион: слика 4
Mercedes-Benz M256 R6 E30 A2560902700 M256  Mercedes-Benz truck - Турбо за Камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Mercedes-Benz M256 R6 E30 A2560902700 M256 Mercedes-Benz truck

MERCEDESA2560902700 M256
Полска
Објавено: 9ден
Прашајте за цена
star
MERCEDESA2560902700 M256
Полска
emailКонтактирајте го продавачот
Garrett  MAN TGX / TGS truck - Турбо за Камион: слика 1
Garrett  MAN TGX / TGS truck - Турбо за Камион: слика 2
Garrett  MAN TGX / TGS truck - Турбо за Камион: слика 3
Garrett  MAN TGX / TGS truck - Турбо за Камион: слика 4
Garrett  MAN TGX / TGS truck - Турбо за Камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Garrett MAN TGX / TGS truck

MAN TGX / TGS truck51091017365 8595310004P
Полска
Објавено: 9ден
Прашајте за цена
star
MAN TGX / TGS truck51091017365 8595310004P
Полска
emailКонтактирајте го продавачот
KS TOOLS Klucz dynamometryczny 1 cal 1400mm 2000nm - Алат/ Опрема: слика 1
KS TOOLS Klucz dynamometryczny 1 cal 1400mm 2000nm - Алат/ Опрема: слика 2
KS TOOLS Klucz dynamometryczny 1 cal 1400mm 2000nm - Алат/ Опрема: слика 3
KS TOOLS Klucz dynamometryczny 1 cal 1400mm 2000nm - Алат/ Опрема: слика 4
KS TOOLS Klucz dynamometryczny 1 cal 1400mm 2000nm - Алат/ Опрема: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

KS TOOLS Klucz dynamometryczny 1 cal 1400mm 2000nm

Полска
Објавено: 9ден
Прашајте за цена
star
Полска
emailКонтактирајте го продавачот
Renault RANGE T 11 truck - Систем за гориво за Камион: слика 1
Renault RANGE T 11 truck - Систем за гориво за Камион: слика 2

Renault RANGE T 11 truck

RENAULT RANGE T 11 460km7422578068 742257715 7422585974
Полска
Објавено: 9ден
Прашајте за цена
star
RENAULT RANGE T 11 460km7422578068 742257715 7422585974
Полска
emailКонтактирајте го продавачот
Mercedes-Benz ACTROS MP4 truck - Пумпа за гориво за Камион: слика 1
Mercedes-Benz ACTROS MP4 truck - Пумпа за гориво за Камион: слика 2
Mercedes-Benz ACTROS MP4 truck - Пумпа за гориво за Камион: слика 3
Mercedes-Benz ACTROS MP4 truck - Пумпа за гориво за Камион: слика 4
Mercedes-Benz ACTROS MP4 truck - Пумпа за гориво за Камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Mercedes-Benz ACTROS MP4 truck

MERCEDES ACTROS MP4A4710900850 0445020261
Полска
Објавено: 9ден
Прашајте за цена
star
MERCEDES ACTROS MP4A4710900850 0445020261
Полска
emailКонтактирајте го продавачот
Garrett  MAN TGX TGS truck - Турбо за Камион: слика 1
Garrett  MAN TGX TGS truck - Турбо за Камион: слика 2
Garrett  MAN TGX TGS truck - Турбо за Камион: слика 3
Garrett  MAN TGX TGS truck - Турбо за Камион: слика 4
Garrett  MAN TGX TGS truck - Турбо за Камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Garrett MAN TGX TGS truck

MAN TGX TGS D2676 510KM51091017375 8589110006
Полска
Објавено: 9ден
Прашајте за цена
star
MAN TGX TGS D2676 510KM51091017375 8589110006
Полска
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(106)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.