HULLEMAN TRUCKS B.V.

Веб-страница
www.hullemantrucks.com
Локација
Холандија, Marknesse
D.P.A. Weeversstraat 2, 8316 GG Marknesse, The Netherlands.
Лица за контакт
Renko Driesen
English, Deutsch, Nederlands, Русский
Последни понуди
STOKOTA TANK 38600 LITER 4-AXLE BPW - приколка цистерна
 7
11 900 EUR
Нето цена

Приколка цистерна

2007
4-оски

Онлајн: 2ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 107938

Mercedes-Benz ANTOS 2543 6X2 BOX STEERING AXLE EURO 6 - камион сандучар
 15
33 500 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2013
146 920 km
6x2
430 hp

Онлајн: 5ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 110295

Scania R500 HIGHLINE RETARDER EURO 5 KASSBOHRER METAGO - автотранспортен камион
 20
59 900 EUR
Нето цена

Автотранспортен камион

2013
702 000 km
6x2
500 hp

Онлајн: 9ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 109821

Volvo FH650 6X2 OCEAN RACE RETARDER EURO 6 FULL OPTIO - камион влекач
 14
47 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
509 915 km
6x2
650 hp

Онлајн: 9ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 110246

Scania R620 V8 6X2 TOPLINE RETARDER EURO 5 - камион влекач
 11
34 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
465 288 km
6x2
620 hp

Онлајн: 9ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 110101

Mercedes-Benz ANTOS 2533 6X2 BOX STEERING AXLE EURO 6 - камион сандучар
 16
29 900 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2013
342 910 km
6x2
330 hp

Онлајн: 9ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 110296

Scania R500 HIGHLINE RETARDER EURO 5 KASSBOHRER METAGO - автотранспортен камион
 20
59 900 EUR
Нето цена

Автотранспортен камион

2012
813 930 km
6x2
500 hp

Онлајн: 9ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 109820

Scania R730 6X4 OPTICRUISE RETARDER EURO 6 - камион со кабинска шасија
 12
46 500 EUR
Нето цена

Камион со кабинска шасија

2015
469 675 km
6x4
730 hp

Онлајн: 16ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 108314

Volvo FH460 8X2 WITH HIAB CABLE + HIAB 077 B-2 CL EURO - камион со кука за подигање
 14
32 900 EUR
Нето цена

Камион со кука за подигање

2013
662 660 km
460 hp

Онлајн: 19ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 108835.2

Scania R730 6X4 RETARDER EURO 6 FULL OPTIONS!! - камион влекач
 11
48 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
599 000 km
6x4
730 hp

Онлајн: 19ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 108373.2

Прикажи ги сите понуди (161)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до HULLEMAN TRUCKS B.V.
Вашата порака е испратена.